قهوه ساز

قهوه ساز

انواع قهوه ساز

اگر قصد خرید قهوه ساز خانگی یا مدل‌های دیگر را دارید، بسیار مهم است که با انواع قهوه ساز اتوماتیک یا قهوه ساز ساده آشنا باشید. امروزه قهوه به یکی از نوشیدنی‌های مورد علاقه افراد تبدیل شده است. به طبع آن دستگاه قهوه ساز یا به اسم دستگاه قهوه جوش بسیار میان کاربران پرفروش شده است.
انواع دستگاه قهوه جوش را می‌توانید در بازار پیدا کنید. قهوه ساز ساده برقی، اسپرسو ساز برای کافی شاپ کوچک، قهوه ساز مسافرتی کپسولی، دستگاه قهوه ساز حرفه ای برای کافی شاپ، قهوه ساز تک نفره، دستگاه قهوه ساز صنعتی، قهوه ساز جیبی، اسپرسو ساز دستی پمپی، قهوه ساز سفری و بسیاری مدل‌ها دیگر در بازار متنوع فروش قهوه ساز وجود دارد.
نحوه درست كردن قهوه با دستگاه قهوه جوش و انواع قهوه‌ای که تولید می‌کنند با یکدیگر متفاوت است. به علاوه هزینه هم با توجه به نوع آن متفاوت است. مثلا قیمت قهوه ساز کوچک برقی با قیمت اسپرسو ساز خانگی متفاوت خواهد بود.

 

خرید قهوه ساز

خرید قهوه ساز ممکن است در ابتدا گران به‌نظر برسد، اما اگر عاشق قهوه هستید، خرید این دستگاه چندین مزیت برای شما دارد. بارزترین فایده داشتن یک قهوه ساز آن است که می‌توانید به‌راحتی و بدون معطلی برای خود قهوه تازه‌دم درست کنید.
مزیت دیگر داشتن انواع قهوه ساز ها آنست که می‌توانید یک قهوه دم‌کرده بنوشید که بسیار سالم‌تر، غنی‌تر و قوی‌تر از قهوه فوری است.
دستگاه قهوه ساز می‌تواند به شما کمک کند که انواع مختلفی از قهوه دم کرده را تهیه کنید. مثل لاته، کاپاچینو، اسپرسو و ... ضمنا می‌توانید مطابق میل خود، قهوه خود را با چیزهایی مثل هل، دارچین، عصاره وانیل، جوز هندی، زنجبیل یا میخک طعم‌دار کنید. همه این موارد امتیازاتی هستند که با داشتن یک قهوه ساز خانگی به دست خواهید آورد.

همچنین اگر قصد دارید کافی شاپ داشته باشید، به قهوه ساز صنعتی یا قهوه ساز نیمه صنعتی نیاز خواهید داشت. برای این که از میان قهوه سازها مختلف، بهترین قهوه ساز را انتخاب کنید که با نیازهای شما متناسب باشد، لازم است ابتدا با انواع قهوه ساز آشنا شوید. پس با ما همراه باشید.

 

قهوه ساز دستی

طرز استفاده از قهوه ساز دستی ساده است. با ریختن آب در قهوه ساز دستی و قرار گرفتن روی شعله یا انتقال برق، آب شروع به تبخیر شدن کرده و با عبور از قهوه و رسیدن به دمای مایع، قهوه خوش طعمی به شما می‌دهد. قیمت قهوه ساز دستی مناسب است و حتی بهترین قهوه جوش دستی را هم می‌توانید با هزینه اقتصادی تهیه کنید.

قهوه ساز پمپی

قهوه ساز پمپی یکی از انواع قهوه ساز دستی است. این قهوه‌جوش‌ها در گذشته طرفدار بیشتری داشتند. کار با قهوه ساز پمپی به صورت فیزیکی انجام می‌شود. اهرم موجود در قهوه‌ساز با نیروی دست کار می‌کند و با فشاری که باریستا به آن وارد می‌کند، می‌تواند انواع قهوه را تولید کند. از ویژگی‌های مثبت یک قهوه ساز پمپی، امکان تنظیم فشار دست باریستا برای درست کردن انواع قهوه‌ها می‌باشد.

 

قهوه ساز برقی

در حال حاضر انواع این دستگاه‌ها با کاربردهای متفاوت موجود است. برای مثال قهوه ساز ساده برقی و قهوه ساز تمام اتوماتیک که برای انواع محیط‌ها کاربرد دارد. اگر در ابتدا روش‌های طرز تهیه قهوه با دستگاه قهوه جوش برقی را آموزش ببینید، مشاهده می‌کنید که در کل کار کردن با قهوه جوش برقی ساده است. البته مواردی مثل روش نگهداری و جرم گیری قهوه ساز با جرم گیر قهوه ساز نیز یکی از بخش‌های مهم در رابطه با قهوه‌ساز برقی است. بهترین قهوه ساز خانگی که می‌تواند انواع قهوه‌ها را برایتان تولید کند، قهوه ساز برقی است. امروزه حتی جای قهوه ساز در کابینت را نیز مشخص می‌کنند. قهوه جوش برقی کوچک ارزان که به عنوان قهوه ساز مسافرتی برقی نیز شناخته می‌شوند، در بازار موجود است. روش استفاده از قهوه ساز مسافرتی راحت است. تنها نیاز به منبع برق دارید. قیمت قهوه ساز برقی نسبت به قیمت دستگاه قهوه جوش دستی بالاتر است.

 

قهوه ساز اسپرسو

اسپرسوساز یکی از انواع محبوب قهوه ساز است، این قهوه‌سازها به صورت تخصصی قهوه اسپرسو تولید می‌کنند. دستگاه اسپرسوساز آب را با فشار میان دانه‌های قهوه عبور می‌دهد. البته اگر نحوه استفاده از اسپرسوساز را بدانید، می‌توانید انواع قهوه را با آن درست کنید. با این دستگاه قهوه‌ ساز می‌توانید هم قهوه‌های غلیظ و قوی دم کرده و هم انواع گوناگونی از لاته، ماکیاتو و موکا را درست کنید. به طور معمول، شما در یک نوبت می‌توانید تنها یک یا دو شات اسپرسو دم کنید. با این حال، بسته به ظرفیت، این دستگاه می‌تواند چند شات را یکی پس از دیگری تولید و پمپ کند. اسپرسوسازها غالبا با تنظیمات خودکاری عرضه می‌شوند که آن‌ها را برای استفاده روزمره مناسب و راحت می‌کنند.
قیمت قهوه ساز اسپرسو بسته به استفاده شما متفاوت است. مثلا قیمت دستگاه قهوه ساز اسپرسو برای کافی شاپ بالاتر خواهد بود چرا که کیفیت و برند آن اهمیت زیادی پیدا می‌کند و باید بهترین قهوه ساز یا جدیدترین قهوه ساز با کیفیت بالا تهیه کرد.

قهوه ساز کپسولی

شاید هنگام خرید، انواع قهوه کپسولی را دیده باشد. به این قهوه‌ها نسپرسو گفته می‌شود. قهوه‌سازهای کپسولی برای افرادی که مشغله کاری زیادی دارند مناسب است. چراکه سرعت تهیه قهوه در قهوه‌ساز کپسولی بالاست و با قرار گرفتن کپسول و زدن کلید قهوه ساز، آماده می‌شود. قهوه ساز کپسولی شیائومی میتواند یکی از بهترین قهوه ساز کپسولی موجود در بازار باشد. اسپرسو ساز شیائومی ۲۰ بار که نام قهوه ساز شیائومی مدل s1103را دارد در فروشگاه ما با بهترین قیمت موجود است.

 

راهنمای خرید دستگاه قهوه ساز

قیمت دستگاه قهوه ساز نقش مهمی را در تصمیم‌گیری شما برای خرید ایفا می‌کند. بنابراین پیش از خرید قهوه ساز صنعتی یا خرید بهترین اسپرسو ساز خانگی، در کنار سایر موارد به بودجه خود توجه داشته باشید.
انواع قهوه‌سازهای بالا می‌توانند برای درست کردن قهوه خاصی نیز اختصاصی شده باشند. اگر برای خانه خود می‌خواهید قهوه‌ساز تهیه کنید و انتظار انواع قهوه‌ها را دارید، خوب است که بهترین مارک قهوه ساز خانگی را تهیه کنید، اما برای مثال اگر تنها به قهوه اسپرسو نیاز دارید، بهترین دستگاه اسپرسو ساز خانگی قیمت مناسب‌تری دارد و برایتان مناسب‌تر است. هم‌چنین اگر کیفیت قهوه برایتان خیلی مهم است، بهتر است برند قهوه‌ساز را هنگام خرید درنظر بگیرید. قهوه ساز دلونگی، قهوه ساز ایتالیایی بربن از برندهای محبوب تولیدکننده قهوه‌ساز هستند که البته قیمت دستگاه قهوه جوش این برندها بالا است. برند شیائومی نیز به تولید انواع قهوه‌ساز پرداخته است که قیمت مناسبی دارند. اندازه قهوه‌ساز هم می‌تواند یکی از موارد مهم در انتخابتان باشد. اگر قهوه‌ساز برقی خریداری می‌کنید و تعداد کمی از آن استفاده می‌کنند، احتیاجی به خرید قهوه ساز بزرگ ندارید. قهوه ساز کوچک برای تعداد کم مناسب و هم‌چنین می‌تواند قهوه‌های با کیفیتی درست کند.

 

قهوه ساز شیائومی

دستگاه قهوه ساز شیائومی یکی از لوازم خانگی برند شیائومی است. شیائومی انواع مختلفی از قهوه‌سازها را تولید می‌کند؛ شامل قهوه ساز کپسولی و اسپرسوساز.
قهوه ساز شیائومی از استیل ضدزنگ ساخته شده است. یعنی بسیار مقاوم است و به‌راحتی زنگ نمی‌زند. این دستگاه 2 عملکرد تنظیم و خنک‌کننده دارد که به شما کمک می‌کند تا از قهوه لذت ببرید. قهوه ساز کپسولی شیائومی سبک و قابل حمل است و می‌توانید آن را با خود به محل کار یا هرجای دیگری که مایل باشید، ببرید. با قهوه ساز شیائومی می‌توانید غیر از قهوه، میلک شیک و آب میوه نیز تهیه کنید. در عین حال، این دستگاه تک موتوره است و صدای بسیار کمی دارد. فیلتر این دستگاه به‌راحتی با دست تمیز می‌شود. کپسول این دستگاه از پلاستیک مرغوب و فولاد ضدزنگ ساخته شده است. با قهوه ساز شیائومی می‌توانید  یک قهوه خوشمزه دم کنید.

 

قیمت دستگاه قهوه ساز

قیمت قهوه ساز بسته به عوامل متعددی چون برند سازنده، نوع و قابلیت‌های‌ دستگاه و اندازه آن متفاوت است. برای اطلاع از قیمت قهوه ساز شیائومی می‌توانید به سایت ما مراجعه کنید.
عوامل متعددی روی قیمت دستگاه قهوه ساز تاثیرگذارند. مثلا نمی‌توان انتظار داشت که قیمت دستگاه قهوه ساز تمام اتوماتیک خانگی با قیمت دستگاه قهوه ساز تمام اتوماتیک صنعتی یا قیمت دستگاه قهوه ساز اسپرسو برای کافی شاپ برابر باشد.

در بخش صنعتی که معمولا از قهوه‌سازهای بزرگ و حرفه‌ای استفاده می‌شود، قیمت دستگاه قهوه ساز صنعتی بسته به میزان کاربرد آن متفاوت است. معمولا از قهوه‌سازهای تمام اتوماتیک استفاده می‌شود که مثلا قیمت دستگاه قهوه ساز تمام اتوماتیک 8 کاره با قیمت دستگاه قهوه ساز تمام اتوماتیک ایستاده نیز متفاوت است.

درباره قهوه‌سازهای ساده‌تر نیز همین موارد صحت دارد. هر قهوه جوشی با توجه به کارایی که دارد، هزینه متناسب با آن را هم مطلبد. مثلا قیمت قهوه ساز خانگی ساده با قیمت دستگاه قهوه ساز تمام اتوماتیک خانگی یا حتی انواع دستگاه قهوه ساز صنعتی متفاوت است. پس بهتر است قبل از خرید بهترین قهوه ساز خانگی یا خرید قهوه ساز دستی حتما نیاز و میزان استفاده خود را از قهوه ساز مشخص کنید.

 

قهوه ساز ارزان در موبایل 140

اگر به دنبال خرید بهترین قهوه ساز خانگی یا قهوه‌ساز اقتصادی با کاریی و کیفیت بالا هستید، می‌توانید انواع مدل‌ها و قیمت دستگاه قهوه ساز شیائومی را در موبایل 140 بیابید. در سایت تمامی مشخصات بهترین اسپرسو ساز خانگی ارزان به علاوه بررسی و قیمت قهوه جوش برقی شیائومی ارائه شده است. شما می‌توانید با مقایسه هرکدام، بهترین مارک قهوه ساز و قیمت بهترین قهوه ساز خانگی‌ نزدیک به نیاز خود را داشته باشید. به علاوه می‌توانید از خدمات پس از فروش و گارنتی 7 روزه موبایل 140 بهره‌مند شوید. اگر قصد خرید قهوه ساز شیائومی را دارید، می‌توانید با مراجعه به سایت موبایل 140، از مشخصات و قیمت قهوه ساز کپسولی شیائومی مطلع شوید. با خرید از موبایل 140، می‌توانید از فروش فوق‌العاده و تخفیف‌های مناسبتی برخوردار شوید.

 

قهوه ساز کپسولی چیست؟

قهوه ساز کپسولی یکی از انواع دستگاه قهوه ساز خانگی است که با کپسول قهوه کار می‌کند. کپسول‌ قهوه از جنس پلاستیک غیرشفاف و عایق دربرابر هوا ساخته می‌شود. برای کار با انواع دستگاه قهوه ساز کپسولی کافی است پودر قهوه تازه را به مقدار یک نفر درون محفظه بریزید و در هنگام نیاز آن را درون دستگاه قرار دهید. با فشردن دکمه دستگاه، آب داغ با قهوه مخلوط شده و از روزنه کپسول وارد فنجان می‌شود.

قهوه ساز چیست؟

دستگاه قهوه ساز به انگلیسی Coffee Maker نامیده می‌شود و می‌تواند قهوه را به روش‌های مختلف درست کند. قهوه ساز پرتابل، قهوه ساز پلاستیکی مسافرتی و قهوه ساز خانگی از جمله دستگاه‌های پرکاربرد این روزها هستند.

بهترین برندهای قهوه ساز در بازار کدامند؟ اسپرسو ساز خوب خانگی چی بخرم؟

قهوه ساز دلونگی، قهوه ساز نوا، قهوه ساز اسمگ، قهوه ساز مباشی، قهوه ساز فیلیپس و قهوه ساز بوش چند مورد از بهترین قهوه سازهای بازار هستند.

قهوه ساز چگونه کار میکند؟

قهوه‌ساز بسته به نوع آن کارایی متفاوتی دارد. قهوه‌جوش‌ قدیمی‌تر که با شعله گاز یا پمپ کار می‌کند و قهوه ساز جدید برقی که هر کدام دستور کار مربوط به خود را دارند.

قهوه ساز چه مارکی خوبه؟ اسپرسو ساز خوب چی بخرم؟

برندهای ایتالیایی و دلونگی از جمله تولیدکنندگان خوب هستند. البته قیمت قهوه ساز دلونگی یا قیمت قهوه ساز نوا بالاست. برند شیائومی قهوه‌ساز با کیفیت و قیمت اقتصادی ارائه می‌دهد مانند قهوه ساز شیائومی s1201

مشاهده بیشتر بستن