تلفن رومیزی و تلفن بی سیم

مشاهده فیلترها
تلفن رومیزی و تلفن بی سیم

خرید تلفن رومیزی

با افزایش کاربرد تکنولوژی، تلفن‌های بیسیم و سیمی نیز پیشرفت بسیاری داشته‌اند. قابلیت‌های جدید اضافه شده به این تلفن‌های بی‌سیم و سیمی باعث شده است که شما بتوانید با توجه به نیاز خود بهترین گوشی تلفن ثابت را پیدا کنید. با وجود محبوبیت بسیار تلفن‌های هوشمند، افراد زیادی هستند که برای محیط کار یا منازل خود از تلفن‌های رومیزی استفاده می‌کنند چراکه قیمت تلفن بی سیم نسبت به گوشی‌های هوشمند پایین‌تر است. تلفن بیسیم با برد بالا برای مصارف خانگی بسیار مناسب است. به علاوه در محیط‌های کاری شلوغ توانایی انتقال تماس میان کارمندان یکی از موارد مهم تلفن ثابت به حساب می‌آید. به همین دلیل بسیار مهم است که در خرید تلفن رومیزی دقت کنیم و تنها براساس هزینه، ارزانترین گوشی تلفن ثابت را تهیه نکنیم.

 

بهترین مارک تلفن رومیزی ایرانی

افرادی هستند که ایرانی بودن تلفن بی سیم یا سیمی برایشان اهمیت دارد. قیمت تلفن بی سیم ساخت ایران نسبت به سایر کشورها مناسب‌تراست و تلفن رومیزی ساخت ایران به گونه‌ای طراحی شده که بیشترین همخوانی را با شرایط ارتباطی ایران داشته باشد. البته برخی از تلفن‌های رومیزی برندهای خارجی نیز در ایران مونتاژ می‌شوند و اگر با بهترین مارک تلفن رومیزی ایرانی مقایسه کنید، می‌توانید ببینید که برندهای خارجی هم به خوبی با شرایط ارتباطی در ایران هماهنگ شده‌اند. قیمت گوشی تلفن ثابت ایرانی ارزان برای افرادی که استفاده زیادی از تلفن ثابت ندارند و هم‌چنین افراد سالمند بسیار مناسب است.

 

قیمت تلفن رومیزی

قیمت تلفن بی سیم و باسیم با توجه به قابلیت‌ها و کیفیت تلفن ثابت متفاوت است. پاناسونیک و تلسترا بهترین تلفن رومیزی باسیم و بیسیم را دارند. قیمت تلفن بی سیم پاناسونیک با توجه به قابلیت‌هایش متفاوت است. مثلا قیمت تلفن بی سیم پاناسونیک منشی داربا قیمت تلفن پاناسونیک قدیمی و قیمت تلفن بیسیم برد بالا متفاوت است. هم‌چنین کشور سازنده نیز می‌تواند تاثیرگذار باشد. مثلا قیمت تلفن بیسیم پاناسونیک اصل ژاپن با قیمت تلفن بیسیم پاناسونیک اصل مالزی متفاوت است.

 

قابلیت‌های کاربردی تلفن‌ها

با پیشرفتی که تلفن‌های رومیزی داشته‌اند، قابلیت‌های کاربردی زیادی به آن‌ها اضافه شده است که شما می‌توانید با مطالعه هر کدام به بهترین انتخاب برای خرید تلفن رومیزی با توجه به نیاز خود برسید. از جمله قابلیت‌های مهم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

کیفیت صدای تماس

شاید اولین مولفه مهم برای یک تلفن رومیزی خوب کیفیت صدای آن باشد. در برخی از تلفن‌های رومیزی جدید، شرکت‌های تولیدکننده، فناوری‌های متفاوتی را برای حذف صدای مزاحم در تلفن به کار می‌برند. برای مثال یکی از این موارد، تکنولوژی DECT است که علاوه بر افزایش کیفیت صدا، از خط رو خط افتادن جلوگیری می‌کند. هم‌چنین این تکنولوژی از تماس امن با حداقل شنود نیز پشتیبانی می‌کند.

 

افزایش تعداد گوشی

به تازگی در بورس تلفن ثابت، این محصولات با قابلیت اضافه کردن گوشی تلفن ارائه می‌شوند. به این ترتیب با توجه به ظرفیت تلفن رومیزی می‌توانید 2 یا 6 عدد گوشی تلفن به آن اضافه کنید. برخی از تلفن‌های بیسیم مانند جدیدترین تلفن بیسیم پاناسونیک که از تکنولوژی DECT 6.0 برخوردارند، این امکان را به کاربر می‌دهند تا به تعداد دلخواه گوشی به تلفن خود اضافه کنید. این ویژگی در محیط‌های کاری و اداری بسیار کاربردی است.

 

انتقال تماس با تلفن ثابت

این قابلیت در محیط‌های اداری بسیار حائز اهمیت است. کارمندان با استفاده از این ویژگی گوشی تلفن رومیزی می‌توانند به راحتی تماس‌ها را به همکاران خود انتقال دهند.

 

میزان برد تلفن بی سیم

یکی از نکات مهم تلفن‌های بیسیم داشتن برد بالاست. به این معنی که آن تلفن بی سیم ایرانی یا خارجی به چه میزان توانایی دور شدن از پایه خود را دارد. این میزان برد در فضای بسته و فضای باز متفاوت است. معمولا آنتن‌دهی تلفن‌ها در فضای باز بیشتر از فضاهای سرپوشیده خواهد بود.

 

امکان استفاده از تلفن ثابت در قطعی برق

برخی از جدیدترین تلفن‌ها این امکان را به کاربر می‌دهند تا در هنگام قطعی برق با استفاده از انرژی ذخیره شده در باتری، تماس برقرار کنند. این ویژگی با توجه به تلفنی که انتخاب می‌کنید و میزان ذخیره انرژی آن متفاوت خواهد بود.

 

باتری تلفن بیسیم

یکی از مولفه‌های مهم در تلفن‌های بیسیم میزان ذخیره انرژی باتری است. با توجه به این مولفه متوجه می‌شوید که گوشی بیسیم تا چه میزان می‌تواند بیرون از پایه، شارژدهی داشته باشد. این میزان ذخیره انرژی در حالت استندبای و مکالمه متفاوت است.

 

منشی تلفنی

با استفاده از پیغام گیر یا اصطلاحا منشی تلفنی، اگر تماسی با شما گرفته شود و در دسترس نباشید، تلفن پیام فرد را برایتان ذخیره می‌کند تا هر زمان که خواستید، بتوانید به آن گوش دهید.

 

تلفن رومیزی با قابلیت Room Monitoring

این ویژگی، نوعی سیستم پیشرفته پایش محیط اطراف به حساب می‌آید. با استفاده از Room Monitorin اگر کودک و سالمندی در خانه داشته باشید، تلفن به محض شنیدن صدای آن‌ها با گوشی همراه شما تماس برقرار می‌کند.

 

قابلیت کنفرانس

یکی از ویژگی‌های کاربردی دیگر، قابلیت صحبت هم‌زمان با چند نفر توسط تلفن رومیزی است. با استفاده از این قابلیت می‌‌توانید نفر سوم یا بیشتری را به تماس خود اضافه کنید. تعداد افراد با توجه به ظرفیت تلفن متغیر است.

 

بلاک یا مسدود کردن یک شماره

برخی از تلفن‌های ثابت این امکان را به کاربر می‌دهند که تعدادی شماره دلخواه را برای تماس مسدود کند. تعداد این شماره‌های بلاک شده به ظرفیت تلفن برمی‌گردد.

 

Caller ID در تلفن رومیزی

کالرآیدی اصطلاحی است که برای ذخیره اطلاعات مخاطب استفاده می‌شود. به این معنی که وقتی اطلاعات مخاطبی را در تلفن ثابت خود ذخیره کرده باشید، هنگام تماس آن مخاطب، اطلاعات او در تلفن شما نشان داده می‌شود.

 

ویژگی Link To Cell تلفن

اگر تلفن شما به بلوتوث مجهز باشد، یکی از قابلیت‌های ممکن آن امکان لینک‌سازی تلفن به گوشی همراه است. به این ترتیب شما می‌توانید تماس‌های خود را با گوشی دیگری پاسخ دهید. هم‌چنین با استفاده از بلوتوث این امکان فراهم می‌شود که دفترچه تلفن خود را انتقال دهید.

 

سایر قابلیت‌های یک تلفن بیسیم ارزان

برخی از قابلیت‌ها را می‌توانید در بیشتر تلفن‌های رومیزی پیدا کنید. در این جا به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  • قابلیت تغییر زنگ تلفن و انتخاب میان صداهای ذخیره شده در تلفن رومیزی
  • قابلیت اضافه کردن لیست تماس سریع به تعداد محدود در تلفن
  • قابلیت ذخیره سازی مخاطب در تعداد متفاوت در بخش دفترچه تلفن
  • قابلیت اتصال به دیوار
  • داشتن نشانگر چشمک‌زن هنگام تماس از دست رفته
  • پشتیبانی از آلارم بیدار باش برای تنظیم ساعت خاص

 

قیمت گوشی تلفن رومیزی در موبایل 140

در کل می‌توان نتیجه گرفت اگر بدانید که چه انتظاراتی از گوشی تلفن رومیزی خود دارید، می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. در سایت موبایل 140 انواع تلفن‌های باسیم و بی سیم برای نیاز کاربر وجود دارد. شما می‌توانید با مطالعه ویژگی هر کدام از این تلفن رومیزی‌ها به بهترین و اقتصادی‌ترین نتیجه با توجه به بودجه خود برسید. در سایت موبایل 140 از ارزانترین گوشی تلفن ثابت تا پرفروش ترین تلفن بیسیم پاناسونیک وجود دارد. با توجه به پیشرفت تکنولوژی بهترین گزینه برای خرید تلفن رومیزی ارزان از طریق اینترنت است. شما می‌توانید در فرصت، تمام محصولات را بررسی کنید و با زمان کافی انتخاب کنید.

 

چطور تلفن ثابت را به موبایل وصل کنیم؟

اگر تلفن ثابت شما بلوتوث داشته باشد، می‌توانید با استفاده از آن، تلفن را به گوشی موبایل متصل کنید.

می‌توان استعلام و پرداخت قبض با تلفن ثابت انجام داد؟

بله. با استفاده از شماره‌های مخصوص هر بخش، می‌توانید با تلفن ثابت اقدام به پرداخت قبوض خود کنید.

تلفن بی سیم چی بخرم؟

تلفن‌های زیادی با قابلیت‌های متفاوت وجود دارد. شما می‌توانید با توجه به نیاز خود و انتظاری که از تلفن رومیزی دارید، یک خرید اقتصادی داشته باشد.

مشاهده بیشتر بستن