گوشی دوجی

مشاهده فیلترها
گوشی دوجی

گوشی دوجی ساخت کجاست

برند doogee در اسپانیا پایه‌گذاری شد و در حال حاضر در چین به فعالیت خود ادامه می‌دهد. درواقع به دلیل قابلیت و توجهی که این برند جلب کرد، Hongkong KVD International که یک شرکت چینی بود، روی آن سرمایه‌گذاری کرده و به این ترتیب به چین منتقل شد. از سال 2015 به بعد، گوشی دوجی تبدیل به دومین برند پرفروش کشور اسپانیا شده است. پیشرفت موبایل دوجی روزبه‌روز بیشتر شده، به طوری که انتظار می‌رود در سال‌های آینده، فروش موبایل دوجی آمار قابل توجهی بتواند ثبت کند.

 

گوشی جان سخت

 یکی از دلایلی که دوجی در میان کاربران و مخصوصا کشور ایران محبوب شده است، گوشی‌های جان سخت دوجی است که به آن‌ها دسته Rugged نیز اطلاق می‌شود. این موبایل دوجی برای افرادی که نگهداری موبایل برایشان سخت است و به دنبال یک گوشی با عمر بالا می‌گردند، بسیار مناسب است. گوشی جان سخت دوجی بهترین گوشی برای کوهنوردی یا بهترین گوشی برای طبیعت گردی هستند.

 

بهترین گوشی دوجی و دسته بندی محصولات

برند دوجی محصولات خود را به دو دسته جان سخت و عادی تقسیم کرده است. همانطور که گفته شد، گوشی‌های سرسخت doogee بسیار معروف و پرطرفدار است.

معروف‌ترین گوشی‌ جان سخت دوجی

Doogee S100 ، Doogee S99 ، گوشی دوجی s98 pro ، Doogee S88 Pro و گوشی doogee s97 pro از بهترین و جدیدترین مدل‌های این دسته به حساب می‌آیند.

معروف‌ترین گوشی‌های هوشمند دوجی

گوشی Doogee X98 Pro ، Doogee X98 ، Doogee X97 Pro و Doogee X97 از بهترین و جدیدترین مدل‌های این دسته به حساب می‌آید.

 

قیمت موبایل دوجی

برای خرید گوشی دوجی  می‌توانید به سایت موبایل 140 مراجعه کرده و با مشاهده مشخصات گوشی دوجی و قیمت گوشی دوجی بهترین گوشی doogee برای اولویت مورد نظر خود را بیابید.
هم‌چنین به طور مثال هنگام خرید گوشیdoogee s97 pro می‌توانید با مقایسه قیمت‌ها، مناسب‌ترین قیمت را در خرید اینترنتی پیدا کنید.
قیمت گوشی های دوجی در سایت موبایل 140 از گوشی تا 4 میلیون الی گوشی تا 10 میلیون قابل خریداری است

 

آیا گوشی دوجی خوبه؟

باید بگوییم بله. با توجه به رقابتی که گوشی دوجی در برابر سایر برندها دارد و تلاش برای پیشرفت روز افزون خود، می‌توانید انتظار داشته باشید که این برند نهایت تلاش خود را برای بالا بردن کیفیت و افزایش آمار فروش گوشی دوجی در بازار امروزه به کار میگیرد.

 

گوشی دوجی گارانتی دارد؟

بله. در صورتی که تصمیم به خرید گوشی هوشمند دوجی یا خرید گوشی جان سخت دوجی از موبایل 140 داشته باشید می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و از نام شرکت گارانتی گوشی دوجی مطلع شوید و در نهایت خرید خود را انجام دهید. قابل ذکر است که تمام این گارنتی‌ها توسط شرکت معتبر صادر شده و به علاوه شما می‌توانید با خرید دیگارد موبایل 140 یا بیمه موبایل 140 برای گوشی دوجی، موبایل خود را بیمه کنید. برای اطلاع از سایر شرایط خرید دیگارد به سایت موبایل 140 و منوی خرید دیگارد مراجعه نمایید و یا با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

 

 

 

مشاهده بیشتر بستن