گوشی جیونی

گوشی جیونی

معرفی گوشی جیونی

برند جیونی (Gionee) یک برند چینی است که در سال 2002 تاسیس شد. این برند ظرف مدت کوتاهی بخش قابل توجهی از بازار موبایل چین را به خود اختصاص داد. در کل  gionee یکی از گوشی‌های میان‌رده است که عملکرد خوب و قابل قبولی ارائه می‌کند. اما در هر صورت نباید توقع استفاده‌ی حرفه‌ای یا انجام کارهای سنگین از این گوشی داشته باشید. از زمان ورود به بازار گوشی‌های هوشمند، این برند تمام تلاش خود را برای پیشرفت کیفیت موبایل‌های هوشمند خود داشته است، به طوری‌که می‌توان انتظار داشت گوشی gionee در آینده بتواند بخش بیشتری از بازار جهانی را به خود اختصاص دهد. به ویژه که قیمت گوشی جیونی در کنار قابلیت‌هایی که ارائه می‌دهد مناسب است.

با وجود این‌که جیونی هنوز در بازار ایران چندان شناخته شده نیست، اما یکی از 10 تولید‌کننده تلفن همراه در جهان است و محصولات آن بسیار مقرون‌به‌صرفه است.

 

انواع مدل‌های گوشی جیونی

در سایت موبایل 140 شما می‌توانید انواع مدل‌های برند gionee با مشخصات کامل آن‌ها را مشاهده کنید. در ابتدا با مقایسه قیمت روز گوشی موبایل می‌توانید از به‌صرفه بودن هزینه گوشی‌های برند جیونی مطمئئن شوید. به علاوه که مدل‌های مختلف جیونی، ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارند. برخی مدل‌های جیونی همچون G13 Pro طراحی آیفون 13 را دارند و برای طرفداران طرح اپل مناسب است. از طرف دیگر، جیونی مدل ElifeS5.1 به‌عنوان یکی از باریک‌ترین گوشی‌های جهان با ضخامت 5.15 میلی‌متر شناخته می‌شود. اما مدلی که بیش از همه در ایران شناخته شده و به فروش می‌رسد،  S11Liteاست.

اگر بخواهیم بهترین و جدید‌ترین مدل‌های جیونی را به شما معرفی کنیم، به موارد زیر می‌رسیم:

  • Gionee G13 Pro یا با نام گوشی جیونی ۱۳ پرو که شبیه آیفون است.
  • Gionee P15 Pro با باتری 6000 میلی‌آمپری پرقدرت.
  • Gionee M15 که مشابه میان‌رده‌های سامسونگ است.
  • Gionee M3 که به عنوان یک گوشی پایین‌رده قیمت مناسبی دارد.

با وجود این‌که گوشی‌ها طراحی زیبایی دارند و در مواردی نظیر دوربین، سخت‌افزار و نمایشگر، با کیفیت ارائه می‌شوند، اما قیمت گوشی gionee مناسب است.

 

گوشی جیونی ساخت کجاست ؟

گوشی جیونی ساخت کشور چین است و در سال 2002 تاسیس شد.

 

آیا گوشی جیونی خوب است؟

باتوجه به پیشرفتی که گوشی جیونی در مدت زمان تاسیسش داشته می‌توان نتیجه گرفت که به سرعت به طرفدارانش افزوده می‌شود و گوشی gionee با کیفیت است.

مشاهده بیشتر بستن