پاوربانک گرین لاین Green Lion

مشاهده فیلترها
پاوربانک گرین لاین Green Lion

برند گرین لاین با تولید لوازم جانبی متعدد نظیر پاوربانک گرین لاین، به خوبی توانسته است طرفداران خود را پیدا کند. مثلا پاوربانک مگ سیف گرین لاین یکی از بهترین پاوربانک مگ سیف در میان برندهای مختلف به حساب می‌آید. Green lion در سال 2019، در کشور چین شروع به عرضه محصولات گرین لاین کرد.

 

پاور گرین چیست؟

کیفیت بالای محصولات Green Lion باعث شد تا در مدت کوتاهی بتواند راه خود را در عرصه جهانی باز کند. به طوری که در بسیاری از کشورها از جمله ایران، شاهد فروشگاه محصولات گرین لاین هستیم که تمامی لوازم جانبی این برند از جمله پاور بانک گرین لاین یا ساعت هوشمند گرین لاین را ارائه می‌دهند. برای خرید پاوربانک green lion ابتدا باید با ویژگی‌های متعدد یک پاوربانک آشنا شوید تا بتوانید مناسب‌ترین پاوربانک، مثلا پاوربانک مگ سیف گرین را برای خود تهیه کنید. شاید تا به حال اسم پاوربانک گرین لیون به گوش شما خورده باشد که منظور همان پاوربانک گرین لاین است.

 

 ویژگی پاوربانک green lion

هر پاوربانک می‌تواند قابلیت‌های کاربردی بسیاری را به کاربران ارائه دهد. بنابراین با شناخته کامل انواع پاوربانک گرین، می‌توانید کاربردی‌ترین پاوربانک را برای خود خریداری کنید. از جمله مهم‌ترین قابلیت‌های یک پاوربانک گرین‌لاین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 

  • مهم‌ترین ویژگی یک پاوربانک، ظرفیت باتری آن است. هرچه ظرفیت باتری یک پاوربانک بیشتر باشد، آن پاوربانک مدت زمان بیشتری می‌تواند شارژ نگه دارد و به تعداد دفعات بیشتری هم می‌تواند دستگاه شما را شارژ کند. پاور بانک green lion معمولا با ظرفیت 10000 میلی‌آمپر ساعت ارائه می‌شود که برای افرادی که استفاده سنگین از پاوربانک ندارند، بسیار مناسب است.
  • یکی از ویژگی‌های مهم یک پاوربانک، سرعت انتقال انرژی آن است. پاوربانک‌های گرین لاین معمولا با قدرت توان‌های خوبی ارائه می‌شوند. عدد توان نشان می‌دهد که آن پاوربانک با چه سرعتی دستگاه شما را شارژ می‌کند. توان‌های بالای 15 وات مانند شارژها، در دسته فست شارژ قرار می‌گیرند. به این ترتیب اگر گوشی یا گجت هوشمند شما از شارژ فست پشتیبانی کند، به این ترتیب می‌توانید آن را با سرعت فست شارژ کنید.
  • تعداد پورت‌ها نیز یکی دیگر از موارد مهم در کاربرد پاوربانک گرین به حساب می‌آید. هر چه تعداد و انواع پورت‌های پاور بانک گرین لاین بیشتر باشد، این پاوربانک می‌تواند انواع دستگاه‌های مختلف را شارژ کند. برخی از پاوربانک‌ها هم امکان شارژ هم‌زمان دو دستگاه یا بیشتر را به کاربر می‌دهند.
  • شارژ بیسیم یکی دیگر از ویژگی‌های کاربردی پاوربانک به حساب می‌آید. پاوربانک بیسیم گرین لاین یا پاور بانک وایرلس گرین لاین می‌تواند دستگاه شما را بدون اتصال سیمی شارژ کند. البته این کاربرد مستلزم آن است که گوشی شما از فناوری شارژ بی‌سیم پشتیبانی کند. برای مثال با خرید پاوربانک مگ سیف که برای گوشی‌های اپل طراحی شده است، شما به راحتی می‌توانید گوشی آیفون خود را بیسیم شارژ کنید. پاوربانک 10 هزار مگ سیف دار گرین لاین مدل green lion gnmagpb10kwh یکی از مدل‌های محبوب این دسته به حساب می‌آید.

 

خرید پاوربانک گرین لاین

در سایت موبایل 140 انواع محصولات گرین لاین پاور بانک ارائه شده است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت، انواع پاورهای گرین ، پاوربانک مغناطیسی گرین لاین مدل magnetic suction ظرفیت 5000 میلی آمپر، پاوربانک گرین لاین مدل GNMAGPB10KPL ظرفیت 10000 میلی‌آمپر و سایر مدل‌ها را پیدا کنید.
به علاوه تمامی اطلاعات مورد نیاز برای خرید بهترین پاور های گرین و مشخصات پاوربانک گرین لاین ارائه شده است. به این ترتیب می‌توانید با مقایسه کیفیت پاور گرین، برای مثال بهترین پاوربانک مگ سیف را انتخاب کنید و خرید پاور گرین را به صورت اینترنتی انجام دهید
می‌توانید قیمت‌ها را مقایسه کنید و تفاوت سری های پاور گرین مشاهده کنید، برای مثال قیمت پاور بانک مگ سیف گرین ‌لاین را با سایر برندها مقایسه کنید. البته همانطور که گفته شد بهتر است ابتدا مشخص کنید که چه انتظاراتی از یک پاوربانک دارید.
پاوربانک Green lion برای افرادی که استفاده سبک از پاوربانک دارند، بسیار مناسب و اقتصادی است مخصوصا قیمت پاور 1000 وات گرین . در صورتی که استفاده روزانه و سنگین از پاوربانک دارید، به احتمال زیاد ظرفیت پاوربانک یکی از مولفه‌های مهم برای شما به حساب می‌آید. برای مثال بهترین انتخاب برای شما پاوربانک 80000 میلی‌آمپر ساعت خواهد بود. پس بهتر است که ابتدا هدف خرید پاوربانک خود را مشخص کنید.

 

برند گرین لاین برای کجاست و پاور گرین ساخت کجاست؟

برند گرین لاین در کشور چین تاسیس شد. این برند در سال 2019 محصولات خود را ارائه داد.

پاوربانک چی بخرم؟

اگر استفاده سنگینی ازپاوربانک ندارید، پاوربانک گرین لاین به دلیل اقتصادی و با کیفیت بودن، می‌تواند مناسبتان باشد.

نمایندگی گرین لاین کجاست؟

اگر سایت گرین لاین را بررسی کنید، متوجه می‌شوید که این برند در ایران نمایندگی ندارد. بهترین راه خرید از مراکز معتبر است که به شما گرانتی پس از فروش ارائه می‌کنند.

مشاهده بیشتر بستن