شارژر آیفون

شارژر آیفون

گوشی‌های آیفون یکی از محبوب ‌ترین برند گوشی در بازار جهانی هستند. شرکت اپل مدتی است که گوشی‌های آیفون خود را بدون آداپتور اپل و تنها با کابل شارژ آیفون اصلی ارائه می‌دهند. خط تولید گوشی‌های آیفون با سایر برندهای اندروید متفاوت است، به همین دلیل خرید شارژر اپل اصل یکی از موارد مهم به حساب می‌آید.

 

شارژر اپل

در حال حاضر در بازار ایران انواع شارژر اپل با کیفیت‌های متفاوت وجود دارد. البته برندهای دیگری هم برای محصولات Apple شارژر تولید می‌کنند، اما بهتر است برای جلوگیری از آسیب رسیدن به باتری گوشی اپل، از برند اورجینال خود گوشی استفاده کنید. کابل شارژر اپل به همراه آداپتور آن بیشترین هماهنگی را با باتری گوشی‌های آیفون دارند.

 

انواع شارژر اپل

علاوه بر شارژر اپل اصل که شارژر دیواری نیز نامیده می‌شود، از شارژر وایرلس اپل هم برای گوشی‌های جدیدتر می‌توان استفاده کرد. شارژر دیواری از کابل لایتنینگ اپل و آداپتور ایفون تشکیل شده است. شارژر پر استفاده در این دسته شارژر 20 وات اپل اورجینال است که به عنوان فست شارژر اپل شناخته می‌شود. شارژرهای وایرلس اپل هم برای مدل‌های جدیدتر گوشی آیفون، که از شارژ بی‌سیم پشتیبانی می‌کنند، مناسب هستند. شارژرهای Wireless نوع معمولی و فست دارند. البته شایعه‌ای هم وجود دارد که در آینده گوشی‌های اپل با سوکت تایپ سی ارائه شوند. به این ترتیب کابل شارژ آیفون و اندروید مشابه هم می‌شود.

 

قیمت شارژر آیفون

اگر قصد خرید شارژر دیواری اپل را دارید، می‌توانید هم به صورت ترکیب آداپتور و کابل شارژر آیفون و هم به صورت جداگانه هر کدام را خریداری کنید. قیمت کابل لایتنینگ اپل با توجه به کیفیت آن متفاوت است. کابل شارژر آیفون اصلی قیمت بیشتری از مدل های‌کپی آن دارد. اما ویژگی مثبت این کابل‌ها این است که کم‌ترین خطر را برای باتری گوشی Iphone دارند و جریان انرژی را به بهترین شکل انتقال می‌دهند. به همین دلیل همیشه خرید کابل لایتنینگ اپل اصلی توصیه می‌شود. این موضوع برای آداپتور اپل هم صدق می‌کند. اگر آداپتور اصلی آیفون را خریداری کنید، علاوه بر این‌که حداقل آسیب به باتری می‌رسد، می‌توانید گارنتی مدتی هم برای آداپتور اصل ایفون دریافت کنید. بنابراین گرچه قیمت کابل شارژر اصلی ایفون و هم‌چنین آداپتور اپل بیشتر است، اما ارزش خرید دارند. آداپتورهای اپل سه شاخه هستند و باید برای آن‌ها تبدیل شارژر آیفون تهیه کنید.

 

خرید شارژر آیفون در موبایل 140

در سایت موبایل 140 شما می‌توانید انواع شارژر اپل با کیفیت‌های اصلی و های‌کپی را خریداری کنید. هم‌چنین علاوه بر قیمت شارژر اصلی ایفون، قیمت های‌کپی آن و سایر اطلاعات لازم برای هر شارژر را بیابید. به این ترتیب با مقایسه محصولات می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشد. به علاوه امکان گارنتی ماهیانه با انتخاب شما وجود دارد و برای شارژر اصل آیفون هم، امکان بیمه دیگارد مهیا شده است. از آن‌جایی که شارژر به دلیل ارتباط مستقیم با باطری موبایل، یک لوازم جانبی مهم برای گوشی اپل به حساب می‌آید، بسیار مهم است که از مراکز معتبر خریداری شود.

 

کابل لایتنینگ اپل چیست؟

گوشی‌های اپل سوکت مخصوص به خود را دارند که به آن‌ها لایتنینگ گفته می‌شود. برای شارژ گوشی‌های اپل باید کابل lightning connector استفاده کنید.

شارژر ۲۰ وات اپل مناسب چه گوشی هایی است؟

اپل از آیفون 12 به بعد آداپتور را در جعبه گوشی قرار نداد و شارژرهای 20 وات را به صورت جداگانه به عنوان یک فست شارژ ارائه داد. اگر گوشی شما از شارژ فست پشتیبانی می‌کند، می‌توانید از شارژر اپل استفاده کنید.

کابل تایپ سی به لایتنینگ چیست؟

این کابل برای انتقال اطلاعات و شارژ قابل استفاده است. کابل تبدیل تایپ c به لایتنینگ اورجینال اپل با داشتن یک طرف پورت تایپ سی و طرف دیگر لایتنیگ برای ارتباط آیفون و اندروید بسیار کاربردی است.

روش تشخیص شارژر ۲۰ وات اپل اصل چیست؟

روش‌های متفاوتی در اینترنت برای تشخیص شارژر اصل ایفون وجود دارد، اما مطمئن‌ترین راه خرید از مراکز معتبر با ارائه گرانتی برای شارژر است.

مشاهده بیشتر بستن