بازر گوشی اپل

مشاهده فیلترها
بازر گوشی اپل

در مواردی پیش می‌آید که بلندگوی گوشی آیفون شما به درستی کار نکند یا اتفاقی باعث شود تا به بلندگوی گوشی اپل شما وارد شود. برای مثال خیس شدن اسپیکر گوشی ایفون یا ضربه شدید موجب کم شدن صدای گوشی آیفون هنگام مکالمه شود. یا حتی برایتان سوال شود دلیل کم شدن صدای زنگ ایفون هنگام زنگ خوردن چیست یا چرا اسپیکر سمت چپ ایفون کار نمی کند. همه این موارد ممکن است به دلیل آسیب رسیدن به بلندگو به وجود آمده باشد. شما ابتدا می‌توانید با استفاده از روش‌های آموزشی اینترنتی اقدام به اصلاح گوشی موبایل خود کنید و اگر تغییر خاصی در بلندگوی گوشی به وجود نیامد، باید به متخصص مراجعه کنید. ایراد در صدای گوشی می‌تواند به بلندگو، بازر گوشی اپل یا مادربرد آن مربوط باشد. با تشخیص مسئول متخصص، شما می‌توانید برای حل مشکل صدای گوشی خود زنگ بیزر را تعویض کنید. با وجود افزایش شدید قیمت گوشی موبایل، قیمت بازر گوشی حتی در مقایسه با قیمت گوشی اپل دست دوم بسیار به صرفه‌تر خواهد بود.

 

بازر گوشی چیست؟

بازر گوشی اپل یک قطعه سخت‌افزاری است که انرژی الکتریکی را به صوت تبدیل می‌کند. بازرها انواع مختلفی دارند. هم‌چنین برای هر مدل گوشی اپل، زنگ صدای بازر بلندگو می‌تواند اورجینال یا های‌کپی باشد. پیشنهاد ما این است که حتما برای گوشی آیفون خود، بازر بلندگو اپل اورجینال تهیه کنید تا گوشی موبایلتان تفاوتی با حالت قبلش پیدا نکند.

 

بازر بلندگو در موبایل 140

اگر قصد خرید بازر را دارید، شما می‌توانید در سایت موبایل 140 انواع بازرهای بلندگو Apple با مدل و سایر مشخصات آن را مشاهده کنید. هم‌چنین اصل یا های‌کپی بودن بازر بلندگو آیفون مشخص شده است. پس از مطالعه انواع آن‌ها می‌توانید مناسب با بودجه خود بهترین انتخاب را داشته باشید. هم‌چنین افراد متخصص نیز می‌توانند با مراجعه به سایت هر تعداد بازر بلندگو اپل را برای خود تهیه نمایند.

 

چگونه بلندگوی گوشی را درست کنیم؟

اگر ایرادی در بلندگوی گوشی اپل شما وجود دارد، مثلا خش خش اسپیکر گوشی Iphone را دارید، می‌توانید با استفاده از تنظیمات اسپیکر ایفون، تنظیمات خروجی صدای ایفون و تنظیمات صدای تماس ایفون برای حل مشکل خود اقدام کنید.

هزینه تعمیر بلندگوی گوشی آیفون چقدر است؟

این هزینه بسته به نوع ایراد در بلندگوی گوشی اپل شما متفاوت است. هم‌چنین بسته به این که احتیاج به تعویض بیزر آیفون باشد یا قیمت بلندگو گوشی و کیفیت آن چه باشد، متفاوت خواهد بود.

خراب شدن بلندگوی گوشی اپل به چه دلیل است؟

خراب شدن بلندگو می‌تواند به دلیل آسب‌های خارجی، گرد و خاک یا آسیب‌های سخت‌افزاری به وجود آید.

مشاهده بیشتر بستن