پاوربانک بلولری blulory

پاوربانک بلولری blulory

بلولوری یکی از برندهایی است که تا به امروز پیشرفت خوبی داشته است. blulory در سال 2019 محصولاتش را روانه بازار کرد و تاسیس آن در کشور چین بوده است. برند بلولوری بیشتر روی ساخت ساعت هوشمند تمرکز دارد؛ اما لوزام جانبی دیگر هم نظیر پاوربانک بلولوری، اسپیکر بلولوری و... را ارائه داده است. البته چون تولید پاوربانک بلولری را به تازگی آغاز کرده است، باید منتظر پیشرفت بیشتر این محصولات و بهترین پاوربانک بلولوری باشیم. در کل اگر می‌خواهید پاوربانک خوبی بخرید، باید با برخی از ویژگی‌های کلیدی آن آشنا شوید تا بتوانید مناسب‌ترین پاوربانک، مطابق با نیاز خود را تهیه کنید.

 

راهنمای خرید پاوربانک

برای خرید پاوربانک بلولوری ابتدا میزان استفاده خود از پاوربانک را مشخص کنید. سپس با توجه به آن تعیین کنید که کدام ویژگی پاوربانک بلولوری برای شما اولویت دارد. در ادامه به معرفی برخی قابلیت‌های مهم یک پاوربانک Blulory خوب می‌پردازیم.

 

  • ظرفیت باتری پاوربانک بلولوری، اولین مولفه مهم در خرید پاوربانک است. هرچه ظرفیت باتری پاوربانک بیشتر باشد، دستگاه‌های هوشمند شما را به تعداد دفعات بیشتری می‌تواند شارژ کند. پاوربانک‌هایی با ظرفیت 10000، 20000 و 30000 میلی‌آمپر ساعت ارائه شده‌اند که شما می‌توانید با توجه به حجم استفاده خود، ظرفیت مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  • تعداد پورت‌های یک پاوربانک می‌تواند به شما کمک کند تا انواع بیشتری از دستگاه هوشمند را شارژ کنید. اگر احتیاج دارید تا انواع گجت‌ها را با پاوربانک خود شارژ کنید، بهتر است پاوربانکی را انتخاب کنید که بتواند هم‌زمان چندین دستگاه را باهم شارژ کند. حتی پاوربانک‌های بیسیم نیز برای گوشی یا گجت‌هایی که از شارژ وایرلس پشتیبانی می‌کنند، بسیار مناسب است.
  • سرعت شارژ یکی از موارد مهم به حساب می‌آید. پاوربانک بلولوری نیز مانند شارژها می‌تواند از سرعت فست یا معمولی پشتیبانی کند. اگر توان پاوربانک بالاتر از 15 وات باشد، در دسته فست شارژ قرار می‌گیرد. پس اگر سرعت پاوربانک بلولوری برایتان اولویت دارد، حتما در بخش مشخصات و بررسی پاور بانک بلولوری، قدرت توان آن را چک کنید.

 

بهترین پاوربانک بلولوری در موبایل 140

در سایت موبایل 140 انواع مدل‌های پاوربانک تولید شده توسط برند بلولوری ارائه شده است. بلولوری پاوربانک‌هایی هم در داخل کنسول دستی ارائه داده است که هنگام بازی و نگهداری شارژ، بسیار کاربردی عمل می‌کند. شما می‌توانید با مطالعه کامل مشخصات هر پاوربانک، مدلی نزدیک به نیاز خود، تهیه کنید. به علاوه خرید اینترنتی از موبایل 140 به شما این امکان را می‌دهد تا از خدمات پس از فروش و گارانتی هفت روزه بهره‌مند شوید.

 

پاوربانک چی بخرم؟

اگر به دنبال یک پاوربانک ارزان هستید و استفاده سنگین از آن ندارید، پاوربانک بلولوری می‌تواند یکی از گزینه‌های خوب انتخابتان باشد.

برند بلولوری برای کدام کشور است؟

بلولوری در کشور چین تاسیس شد. این شرکت از سال 2019 تولیدات خود را روانه بازار کرد.

مشاهده بیشتر بستن