ساعت ایمیلب

ساعت ایمیلب

ساعت هوشمند Imilab

ایمیلب یا آی می لب یک شرکت وابسته به برند شیائومی است که در سال 2014 در شانگهای چین تاسیس شد. تمرکز اصلی برند ایمیلب بر خانه هوشمند و استفاده حداکثری از هوش مصنوعی است. این شرکت در جهت پیشرفت هوش مصنوعی برای آسان‌تر کردن امور خانه تمرکز دارد. در این مدت برند IMILAB پیشرفت بسیار چشمگیری داشته است، به طوری که به تولید گجت‌های هوشمند از جمله ساعت هوشمند پرداخت. این شرکت تا کنون 6 عدد imilab watch را ارائه کرده است. به دلیل استفاده برند ایمیلب از تکنولوژی بسیار پیشرفته، شما می‌توانید کیفیت و کارایی را در ساعت‌های هوشمند آی می لب هم مشاهده کنید. این ساعت‌ها مخصوصا جدیدترین مدل ساعت ایمیلب، توانسته تمام قابلیت‌های مهم یک ساعت هوشمند را داشته باشد و نیاز کاربر با هر سلیقه‌ای را برآورده کند. مثلا داشتن گواهی ضدآب و پشتیبانی از حالات ورزشی از قابلیت‌های مهم برای افراد ورزشکار است. یا طراحی ظریف برای خانم‌ها و جوانان اهمیت دارد. افرادی که برای سلامتی خود اهمیت زیادی قائل هستند، ساعت‌هایی که از حسگرهای سلامتی پشتیبانی می‌کنند، برایشان بسیار مناسب است. هم‌چنین باتری ساعت و مدت زمان نگهداری شارژ نیز یکی دیگر از مواردی است که برای یک ساعت با کیفیت، قابلیت ویژه محسوب می‌شود.

 

مشخصات ساعت هوشمند imilab

همانطور که گفته شد تا کنون 6 عدد ساعت از برند imilab xiaomi ارئه شده است. این 6 عدد ساعت به ترتیب معرفی خواهند شد:

  • ساعت kw66

imilab watch kw66 دارای گواهی استاندارد IP68 است و در برابر پاچش آب و گرد و خاک مقاوم است. باتری آن 340 میلی‌آمپر است و در حالت استندبای می‌تواند تا 30 روز دوام داشته باشد. هم‌چنین می‌توانید ساعت را به شاتر دوربین متصل کنید تا با حرکت دست، عکس بگیرد.

  • imilab w13

این ساعت دارای گواهی استاندارد IP68 است. قابلیت مکالمه  دارد و از 100 حالت ورزشی پشتیبانی می‌کند. صفحه نمایش آن Amoled و باتری این ساعت آی می لب می‌تواند در استفاده سبک، تا 15 روز شارژ نگه دارد.

  • imilab w12

ساعت شیائومی imilab w12 دارای گواهی استاندارد IP68 است. باتری این ساعت در حالت استندبای می‌تواند تا 30 روز دوام داشته باشد. از 13 حالت ورزشی نیز پشتیبانی می‌کند.

  • imilab w11

طراحی این ساعت برای خانم‌ها بسیار مناسب است. بند ساعت ایمیلب W11 ظریف و مقاوم در برابر تاشدگی است. هم‌چنین این ساعت دارای گواهی استاندارد IP68 بوده و دارای حسگرهای مربوط به سلامتی است.

  • ساعت ایمیلب w02

صفحه ساعت imilab 02 مربعی و طراحی کلی آن برای آقایان و خانم‌ها مناسب است. این ساعت دارای گواهی استاندارد IP68 است و قابلیت مکالمه دارد. از 100 حالت ورزشی نیز پشتیبانی می‌کند.

  • ساعت ایمیلب w01

طراحی این ساعتimilab  زیبا و سبک است. صفحه ساع مربعی و برای خانم‌ها و آقایان مناسب است. دارای گواهی استاندارد 3ATM برای مقاومت در برابر آب است. باتری آن می‌تواند در استفاده سبک تا 15 روز دوام داشته باشد.

 

imilab smart watch در موبایل 140

شما می‌توانید در سایت موبایل 140 تمام مدل‌های ساعت هوشمند آی‌می‌لب به همراه مشخصات ساعت هوشمند imilabرا مشاهده کنید. برای مثال با بررسی ساعت ایمیلب  kw66و مشاهده قیمت ساعت imilab kw66به این نتیجه برسید که این ساعت هوشمند، چه میزان ارزش خرید دارد. هم‌چنین می‌توانید قیمت ساعت imilab w01را با قیمت ساعت imilab w12مقایسه کنید. به این ترتیب می‌توانید در فرصت مناسب و در زمان کافی، بهترین انتخاب را داشته باشید. خرید اینترنتی از این جهت راحت‌ترین روش  است که شما علاوه بر این که از قابلیت‌های ساعت ایمیلب خود مطمئن می‌شوید، بعد از دریافت ساعت اگر به احتمال 1 درصد ایرادی در ساعت وجود داشته باشد، این امکان برایتان فراهم است تا 7 روز محصول را عودت دهید. imilab smart watch به نسبت قابلیت‌هایی که ارائه می‌دهد، قیمت بسیار مناسبی دارد. به همین دلیل imilab طرفداران زیادی در ایران پیدا کرده است. به خصوص که زیرمجموعه برند محبوب شیائومی است.

 

نرم افزار ساعت هوشمند imilab چیست؟

شما می‌توانید با دانلود برنامه Glory Fitو نصب آن اقدامات لازم برای تنظیم ساعت imilabرا انجام دهید. نحوه کار با نرم افزار Glory Fit بسیار ساده است.

آی می لب برای کدام کشور است؟

آی‌می‌لب یک برند چینی وابسته به شیائومی است که در سال 2014 تاسیس شد.

نماینگی آی می لب در ایران کجاست؟

برند ایمیلب در ایران نمایندگی مخصوصی ندارد و شما می‌توانید در صورت نیاز به نمایندگی‌های شیائومی مراجعه کنید.

مشاهده بیشتر بستن