پاوربانک ریمکس

پاوربانک ریمکس

برند ریمکس یکی از شرکت‌های خوب در تولید پاوربانک (Remax Powerbank) حساب می‌آید. پاوربانک ریمکس در مدل‌ها و با قابلیت‌هایی متفاوتی ارائه می‌شوند. کیفیت پاوربانک ریمکس مانند سایر لوازم جانبی ریمکس بسیار خوب است، درحالی‌که قیمت آن‌ها هم اقتصادی است. شرکت ریمکس در سال 2008 در چین تاسیس شد و به سرعت توانست در میان سایر برندها جای خود را پیدا کند. در ایران هم علاوه بر پاور بانک ریمکس، بسیاری از محصولات شرکت Remax مانند انواع هندزفری ریمکس موجود است.

 

مشخصات پاوربانک ریمکس

اگر قصد خرید پاوربانک ریمیکس را دارید، باید ابتدا تمامی آپشن‌های مورد نیاز خود را درنظر بگیرید. در این‌جا به چند مورد از ویژگی‌های مهم شارژر همراه ریمکس اشاره خواهیم کرد.

  • اولین مولفه قابل توجه ظرفیت باتری شارژر همراه ریمکس است. از جمله بهترین ظرفیت‌های ریمکس می‌توان به پاوربانک ریمکس 50000 ، پاوربانک ریمکس 10000 ، پاوربانک ریمکس 20000 ، پاوربانک ریمکس ۳۰۰۰۰ اشاره کرد.
  • دومین مولفه سرعت شارژ پاوربانک ریمکس است که نسبت به توان و شدت جریان آن تعیین می‌شود. پاوربانک ریمکس با توان بالای 15 وات در دسته پاوربانک ریمکس فست شارژ قرار می‌گیرد. پاور بانک 30000 فست شارژ یکی از بهترین مدل‌ها از نظر سرعت شارژ است. البته که باید دستگاه شما هم از فناوری شارژ فست پشتیبانی کند.
  • سومین مورد، تعداد پورت‌های یک پاوربانک ریمکس خواهد بود. هر چه تعداد این پورت‌ها بیشتر باشد، شما دستگاه‌های مختلف بیشتری را می‌توانید با یک مدل پاوربانک ریمیکس شارژ کنید. به علاوه که برخی از مدل‌های پاوربانک ریمکس این امکان را به شما می‌دهند که به صورت هم‌زمان دو یا چند دستگاه را باهم شارژ کنید. برخی از مدل‌ها هم مانند پاوربانک ریمکس مدل rpp-166  میتواند گوشی یا دستگاه شما را به صورت وایرلس یا بی‌سیم شارژ کنند. البته به شرطی که گوشی شما از فناوری شارژ بیسیم پشتیبانی کند.
  • اندازه و سبکی پاوربانک ریمکس، یکی دیگر از ویژگی‌های مهم به حساب می‌آید. به خصوص برای افرادی که به‌طور مکرر از پاوربانک ریمکس استفاده می‌کنند و آن را با خود حمل می‌کنند. البته هرچه ظرفیت باتری یک پاوربانک بالاتر رود، احتمال سنگین‌تر شدن پاوربانک ریمکس نیز بیشتر می‌شود. به طور مثال پاوربانک ریمکس 20000 میلی آمپر سبک تر از پاور بانک ریمکس 50000 و پاور بانک ریمکس 30000 است.

 

قیمت پاور بانک ریمکس

قیمت شارژر همراه ریمکس با توجه به ویژگی‌های آن متغیر است. هر چقدر پاوربانک ریمکس دارای تعداد بیشتری از آپشن‌های گفته شده در بالا باشد، به طبع قیمت پاور بانک remax بالاتر می‌رود. مثلا قیمت پاور بانک ریمکس 20000 از قیمت پاور بانک ریمکس 10000 بیشتر خواهد بود. اما شما ابتدا باید ببینید که چه مقدار استفاده و چه خواسته‌ای از پاوربانک دارید، سپس با توجه به نیاز خود، مناسب‌ترین خرید را داشته باشید. به این ترتیب حتما لازم نیست بهترین پاوربانک ریمکس را تهیه کنید، شاید یک مدل متوسط هم کار شما را راه بیندازد و خرید اقتصادی داشته باشید.

 

پاوربانک ریمکس و موبایل 140

در سایت موبایل 140 شما می‌توانید انواع مدل‌های شارژر همراه ریمکس، مثل پاور بانک ریمکس ۱۰۰۰۰ ، پاوربانک ریمکس ۲۰۰۰۰ یا پاوربانک ریمکس 30000  را تهیه کنید. هم‌چنین تمامی اطلاعات مورد نیاز برای هر مدل در سایت ارائه شده است که شما می‌توانید با اطمینان در رابطه با خصوصیات پاوربانک ریمکس خود، بهترین خرید را داشته باشید. به علاوه با اطلاع از قیمت هر مدل، می‌توانید به طور مثال قیمت پاوربانک ریمکس 30000 را با سایر برندها مقایسه کنید. با وجود گارانتی ریمکس هم نگرانی در رابطه با خدمات پس از فروش نخواهید داشت. به همین دلیل توصیه می‌شود هنگام خرید از فروش عمده محصولات ریمکس، به گارانتی محصول توجه کنید.

 

پاور بانک ریمکس ساخت کجاست؟

محصولات ریمکس ساخت کشور چین است که تاریخ تاسیس آن به 2008 برمی‌گردد.

نمایندگی محصولات ریمکس کجاست؟

برند ریمکس به دلیل تحریم‌ها نماینده رسمیی در ایران ندارد اما شرکت‌های معتبر به عنوان یک نمایندگی پاور بانک ریمکس، محصولات خود را با گارنتی تحویل مشتری می‌دهند.

آیا پاور بانک ریمکس خوبه؟

بله پاور بانک ریمکس خوبه، با توجه به پیشرفتی که برند ریمکس تاکنون در چین و کشورهای خارجی داشته است، می‌توان انتظار بالایی از آن داشت. برخی از محصولات این برند مانند پاور بانک  remax 10000 مدت طولانی در میان کاربران محبوب بودند.

مشاهده بیشتر بستن