شیشه دوربین آیفون

مشاهده فیلترها
شیشه دوربین آیفون

همانطور که معروف است، متریال استفاده شده در تولید گوشی‌های آیفون بسیار با کیفیت است. اپل برای دوربین آیفون، شیشه محافظ قرار می‌دهد. شیشه دوربین آیفون وظیفه محافظت از لنزها را در برابر آسیب، خط و خش، ورود گرد و خاک و قطرات آب را دارد. اگر در شرایطی آسیبی به شیشه دوربین گوشی اپل وارد شود، بهترین گزینه این است که اقدام به تعویض شیشه دوربین آیفون کنید. چرا که آسیب این لنزها در بلند مدت می‌تواند باعث آسیب یا حتی شکستن لنز دوربین ایفون شود و به علاوه کیفیت تصاویر ثبت شده، پایین خواهد آمد. شما می‌توانید با مراجعه به مراکز تخصصی اقدام به تعویض شیشه دوربین گوشی اپل، مثلا تعویض محافظ دوربین ایفون ۱۳ کنید.

 

شیشه دوربین گوشی اپل

مراکزی مخصوص تعویض شیشه دوربین گوشی اپل وجود دارند. البته مهم‌ترین نکته استفاده از شیشه دوربین اورجینال برای آیفون است. اگر در اینترنت سرچ کنید می‌توانید آموزش‌هایی درباره نحوه چسباندن محافظ لنز دوربین ایفون، آموزش نصب محافظ لنز دوربین، روش کندن محافظ لنز یا نحوه برداشتن محافظ لنز دوربین گوشی را پیدا کنید. البته پیشنهاد ما این است که برای این کار حتما به مراکز تخصصی مراجعه کنید. زیرا این مراکز نحوه صحیح برداشتن محافظ لنز دوربین گوشی و هم‌چنین نحوه نصب محافظ لنز دوربین گوشی را می‌دانند. به این ترتیب احتمال آسیب به لنزهای دوربین اپل را به حداقل می‌رسد.

 

شیشه دوربین اصلی آیفون در موبایل 140

اگر به دنبال شیشه دوربین گوشی آیفون اورجینال برای گوشی خود هستید، مطمئن‌ترین راه خرید از سایت‌های معتبر است. در سایت موبایل 140 انواع شیشه دوربین اپل در مدل‌های مختلف موجود است. محافظ لنز ایفون ۱۳، بهترین محافظ لنز ایفون ۱۲، محافظ لنز ایفون ۱۱ پرو، محافظ لنز ایفون ۱۱ معمولی و بسیاری از مدل‌های دیگر در سایت موبایل 140 موجود است. به علاوه تمامی اطلاعات مورد نیاز و قیمت شیشه دوربین آیفون ارائه شده است. شما می‌توانید هر تعداد از این محافظ‌ها را سفارش دهید.

 

آیا شیشه لنز گوشی ایفون تعویض می‌شود؟

بله. شما می‌توانید با مراجعه به مراکز معتبر برای تعویض شیشه دوربین هر مدل گوشی اپل مثل شیشه لنز ایفون ۱۳ پرو مکس اقدام کنید.

نحوه نصب لنز روی دوربین گوشی چگونه است؟

از آن جایی که بیشتر شیشه دوربین‌ها به قاب گوشی iphone متصل است، بهتر است که تعویض شیشه محافظ لنز را به متخصصین بسپارید و خود اقدام به تعویض شیشه دوربین ایفون نکنید.

قیمت شیشه لنز دوربین ایفون چقدر است؟

قیمت شیشه دوربین آیفون با توجه به کیفیت شیشه دوربین متفاوت است ولی تعویض بهترین محافظ لنز ایفون با کیفیت اورجینال بالاترین قیمت را دارد.

مشاهده بیشتر بستن