خشاب سیم کارت گوشی اپل

مشاهده فیلترها
خشاب سیم کارت گوشی اپل

  خرید خشاب سیم کارت اپل

کمپانی اپل از جمله‌برند‌هایی بود که باتری گوشی خود را به‌داخل گوشی و غیر قابل تعویض هدایت کرد و از همان ابتدای ساخت گوشی، آن‌ها را با خشاب سیم‌کارت عرضه کرد. خشاب سیم کارت ایفون معمولا جنس فلزی دارد. همان‌طور که می‌دانید که برای خارج کردن سیم‌کارت باید از سوزن داخل جعبه دستگاه استفاده کنید و بعد از وارد کردن سوزن سیم‌کارت درون منفذه کنار یا داخل خشاب، جای سیم‌کارت خارج شده و می‌توانید درون آن سیم‌کارت را جای‌گذاری کنید. سیم‌کارت به‌گونه‌ای نصب می‌شود که در آن شما با قرار دادن سیم‌کارت به‌صورت برعکس، می‌توانید سیم‌کارت را با خشاب برروی پنل مسی نصب شده برروی برد دستگاه قرار دهید.

تا کنون ما دو مدل خشاب سیم‌کارت آیفون در ایران مشاهده کردیم؛ گوشی‌هایی که در ایران با پارت نامبر‌های

  • LL-A: پشتیبانی از یک سیم‌کارت
  • CH-A: پشیبانی از دو سیم‌کارت
  • ZA-A: پشتیبانی از دو سیم‌کارت
  • J-A: پشتیبانی از دو سیم‌کارت

در صورتی که گوشی‌ شما از دو سیم‌کارت پشتیبانی می‌کند، باید بدانید که سیم‌کارت اول در بخش پایینی خشاب و سیم‌کارت دوم به‌صورت برعکس برروی بخش بالایی خشاب قرار می‌گیرد.

 

خرید خشاب سیم کارت ایفون

در وب‌سایت موبایل 140 شما می‌توانید از خشاب‌هایی که متناسب برای گوشی شماست خریداری کنید تا محصول شما با کم‌ترین قیمت ممکن به‌همراه ضمانت اصل بودن دستگاه به‌صورت بسته‌بندی بدون هیچ عیبی ارسال شود. شما در این بخش می‌توانید دو کیفیت اورجینال و شرکتی را مشاهده نمایید که کیفیت اورجینال از سوی کمپانی اپل ارسال می‌شود و کیفیت و قیمت بالایی هم دارد، اما کیفیت شرکتی، شرکت‌هایی با نظارت اپل آن‌را عرضه می‌کنند که کیفیتی مشابه جنس اورجینال داشته؛ اما به‌دلیل اورجینال نبودن آن، قیمت خشاب سیم کارت ایفون شرکتی کمتر از جنس اورجینال دارد.

مشاهده بیشتر بستن