تاچ ال سی دی گوشی آیفون و اپل

مشاهده فیلترها
تاچ ال سی دی گوشی آیفون و اپل

ال سی دی گوشی آیفون و اپل یکی از قطعات گوشی است که ممکن است در اثر سقوط، ضربه، آتش‌سوزی یا نفوذ آب آسیب ببیند. در چنین مواقعی نیاز دارید تاچ اسکرین گوشی آیفون را عوض کنید.
برای خرید تاچ اپل و آیفون بهتر است بدانید که تاچ گوشی آیفون در انواع و کیفیت‌های مختلف و به‌صورت اصل و فیک در بازار به‌فروش می‌رسد. همانند: تاچ ال سی دی روکاری (استوک)، تاچ ال سی دی اولد (
OLED)، اورجینال، چنج گلس یا اینسل (INCELL). انواع گوناگون تاچ اسکرین موبایل اپل از نظر مقاومت در برابر ضربه، حساسیت تاچ و وضوح و شفافیت تصویر متفاوت اند. به عنوان نمونه:

  • تاچ ال سی دی اپل روکاری (استوک) دقیقا همان تاچ ال سی دی فابریک گوشی است. این نوع تاچ گوشی آیفون بالاترین و بهترین کیفیت را در بین تاچ ال سی دی‌های موجود در بازار دارد.
  • تاچ ال سی دی اولد کیفیت پایین‌تری نسبت به سایر ال سی دی‌ها دارد. به همان نسبت قیمت آن نیز پایین‌تر است.
  • تاچ ال سی دی چنج گلس آیفون با عنوان تاچ ال سی دی گلس تعویضی نیز شناخته می‌شود. کیفیت و عملکرد این نوع ال سی دی با نمونه فابریک متفاوت است؛ اما یک تعمیرکار باتجربه می‌تواند تفاوت آن دو را تشخیص دهد.
     

قیمت تاچ ال سی دی موبایل اپل

در فروشگاه موبایل 140، می‌توانید تاچ ال سی دی اورجینال اپل و های کپی درجه 1 تهیه کنید. قیمت تاچ اپل بسته به نوع آن و مدل گوشی متفاوت است. برای مثال، قیمت ال سی دی آیفون برای مدل‌های پرچمدار بیشتر از مدل‌های میان‌رده و اقتصادی است. با مراجعه به سایت، می‌توانید از قیمت تاچ ال سی دی گوشی آیفون در انواع و مدل‌های مختلف مطلع شوید.
در سایت موبایل 140، قیمت ال سی دی موبایل آیفون و اپل بسیار مناسب به همراه 1 ماه خدمات طلایی دیگارد و تعویض بدون ‌قید و شرط ارائه می‌شود.

مشاهده بیشتر بستن