فریم ال سی دی گوشی اپل

فریم ال سی دی گوشی اپل

فریم ال سی دی قطعه‌ای سخت‌افزاری در گوشی موبایل است که قطعات مربوط به صفحه نمایش روی آن قرار می‌گیرد. به فریم ال سی دی شاسی گوشی یا فریم میانی نیز گفته می‌شود. اگر زمانی آسیبی به گوشی اپل وارد شود، این احتمال وجود دارد که ال سی دی، گلس ال سی دی یا شاسی گوشی آسیب دیده باشد. بعد از آسیب رسیدن به گوشی ممکن است، مشکلات ال سی دی ایفون باعث اذیت شما ‌شود و برای تشخیص این که کدام قطعه آسیب دیده است باید به مراکز تخصصی تعویض قطعات آیفون مراجعه کنید. اگر فریم lcd تعویض نشود، ممکن است به عملکرد کلی گوشی آسیب وارد کند. البته خیلی مهم است که برای تعویض فریم میانی از کیفیت اورجینال آن استفاده کنید. زیرا در صورتی که از یک قطعه غیراصل استفاده کنید، ممکن است گوشی آیفون شما مانند سابق کارایی خود را نداشته باشد. فرق فریم ال سی دی اصلی با تقلبی ایفون بسیار زیاد است و با وجود بالارفتن قیمت گوشی، بهتر است تمام تلاش خود را برای اورجینال ماندن گوشی اپل خود کنیم.

 

هزینه تعویض فریم ال‌سی‌دی ایفون

همانطور که می‌دانید متریال استفاده شده در تولید گوشی‌های Apple بسیار مرغوب است. قیمت شاسی گوشی اپل با توجه به کیفیت آن متفاوت است. برای مثال کیفیت اورجینال یا روکاری برای قطعات گوشی مانند فریم lcd وجود دارد که بهترین کیفیت آن اورجینال است. البته با توجه به قیمت گوشی موبایل در بازار ایران، تعویض قطعه‌ای مانند فریم ال سی دی کار بسیار اقتصادی به حساب می‌آید. اگر هم قطعه تعویض شده اورجینال باشد، در واقع گوشی آیفون شما فرقی با حالت اولی آن نخواهد داشت.

 

فریم ال سی دی اپل

همانطور که گفته شد، یکی از نکات مهم در تعویض فریم lcdگوشی، اورجینال بودن آن قطعه است. بنابراین بسیار مهم است که از مراکز معتبر برای خرید شاسی گوشی، استفاده کنید.
در خرید اینترنتی از سایت موبایل 140 علاوه بر قیمت فریم ال سی دی، اطلاعات مربوط به کیفیت آن نیز ارائه شده است و به این ترتیب، شما می‌توانید هر تعداد فریم
lcd در مدل‌های مختلف گوشی اپل را خریداری کنید. با تعویض کیفیت اورجینال فلت ال سی دی، دیگر مشکلات بعد از تعویض ال سی دی ایفون به سراغتان نمی‌آید.

 

مشکلات بعد از تعویض فریم ال سی دی ایفون چیست؟

اگر از فریم ال سی دی گوشی اپل اورجینال برای تعویض استفاده شود، مشکلی برای تاچ ال سی دی بعد از تعویض به وجود نمی‌آید. در واقع گوشی با ابتدای آن تفاوتی نخواهد کرد.

فریم ال سی دی اپل چیست؟

فریم lcd قطعه‌ای در بخش سخت‌افزاری گوشی است که قطعات دیگر صفحه نمایش روی آن قرار می‌گیر.

آیا فریم lcd ایفون تعویض می‌شود؟

بله. با مراجعه به مراکز معتبر، می‌توانید فریم ال سی دی Iphone را تعویض کنید و از قطعه اورجینال برای تعویض استفاده کنید.

مشاهده بیشتر بستن