دوربین اصلی گوشی اپل

مشاهده فیلترها
دوربین اصلی گوشی اپل

همه ما کمپانی اپل را به‌دلیل قدرت بسیار بالای آن در پردازش اطلاعات و تصویربرداری آن می‌شناسیم. برند اپل از جمله‌برند‌هایی بود که همانند شیائومی، دوربین اصلی گوشی اپل را از شرکت‌های دیگر مانند سونی و سامسونگ خریداری و برروی گوشی خود نصب می‌کند.

 

دوربین گوشی آیفون

شما از اولین گوشی این شرکت که دوربین اصلی 2 مگاپیکسل داشت می‌توانید دوربین با کیفیت را مشاهده کنید تا دوربین اصلی گوشی اپل آیفون 14 پرومکس که 48 مگاپیکسلی است. اپل همواره در تلاش بوده برای دوربین گوشی‌ آیفون خود در کنار لنز‌های دوربین، کاربری بسیار گسترده‌ای را در اختیار مشتریان خود قرار دهد تا به‌وسیله آن، کاربران به‌راحتی تمام نیاز خود از یک گوشی هوشمند را برطرف کنند. عملکرد دوربین پشت آیفون به‌گونه‌ای است که همواره از زبان هر کاربری آن‌را شنیده‌ایم. از قابلیت‌های حرفه‌ای دوربین پشت آیفون می‌توان به عملکرد فوکوس اتوماتیک آن اشاره کرد.
همان‌طور که میدانید دوربین‌های گوشی از چند بخش اصلی تشکیل شده؛

دریچه دیافراگم:

در بخش دریچه دیافراگم، هرچه دریچه بزرگ‌تر باشد نور بیشتری وارد لنز می‌شود و درنتیجه کیفیت تصاویر بهتر می‌شود.

فاصله کانونی:

این موضوع در نوع لنز‌ها مشخص می‌شود و برای فهم ساده آن، هرچه لنز از کانون دورتر باشد، زاویه تصویربرداری بیشتر می‌شود همانند تفاوت لنز واید با اولتراواید

اندازه لنز:

تقریبا امروزه در گوشی‌های هوشمند دوربین‌هایی را مشاهده کردیم که اندازه لنز متفاوتی را دارا بودند و مفهوم این اندازه لنز‌ها به‌این گونه بود که هرچه اعداد بالاتر باشد، تعداد پیکسل‌ها بیشتری در تصویر جا می‌گیرد و در نتیجه، حجم تصاویر بالا می‌رود. به‌گونه‌ای که اگر دوربینی 48 مگاپیکسل بود، تصاویر ثبت شده درون آن به‌اندازه 48 میلیون پیکسل جا گرفته است. که حجم بالایی محسوب می‌شود.

 

خرید دوربین اصلی گوشی اپل یا آیفون

در فروشگاه موبایل 140 شما می‌توانید انبوهی از قطعات داخلی گوشی‌ها مانند دوربین اصلی گوشی با برند‌های مختلف را مشاهده کنید. در این میان دوربین‌ اصلی آیفون با قیمتی باورنکردنی در وب‌سایت موبایل 140 به‌فروش گذاشته می‌شود که شما را بی‌نیاز از رفتن به مرکز خرید کند. موبایل 140 با ارائه خدمات طلایی دیگارد به مدت یک‌ماه به‌شما این امکان را می‌دهد تا در صورت وقوع اتفاق برای خریدتان آن‌را بدون دلیل و هیچ‌شرطی تعویض کند.

 

آیا دوربین‌ اصلی آیفون اورجینال هستند؟

در فروشگاه موبایل 140 شما می‌توانید دو نوع جنس اورجینال و روکاری برای دوربین پشت گوشی آیفون مشاهده کنید که هرکدام توسط اپل ساخته شده‌اند با این‌تفاوت که اورجینال دارای بسته‌بندی است؛ اما روکاری، از یک گوشی دیگر باز شده است.

خدمات دیگارد چیست؟

با استفاده از این خدمات که برروی دوربین اصلی گوشی عرضه می‌شود شما می‌توانید تا یک‌ماه تعویض بی‌قید و شرط داشته باشید.

در کنار خرید دوربین اصلی گوشی آیفون، نیازی به خرید سوکت یا کانکتور خاصی است؟

در اولین مرحله باید توجه داشته باشید که بعد از خارج کردن دوربین اصلی خراب از گوشی، آیا کانکتور دوربین و فلت دوربین خراب است یا خیر. اگر خراب بود که باید آن‌را تهیه کنید؛ اما اگر مشکلی نداشت نیازی به تعویض آن نیست.

مشاهده بیشتر بستن