اسپیکر گوشی اپل

اسپیکر گوشی اپل

اسپيكر گوشي ايفون یک قسمت از سیستم صوتی گوشی آیفون است که برای پخش صدا استفاده می‌شود. از طریق این اسپیکر می‌توانید مکالمه کنید و آلارم پیامک یا نوتیفیکیشن شبکه‌های اجتماعی را بشنوید. همچنین می‌توانید به موسیقی گوش دهید. ممکن است در اثر وارد شدن ضربه‌‌ به این گوشی یا سقوط در آب اسپیکر گوشی آسیب ببیند. به‌صورتی که کیفیت صدا پایین باشد، صدا قطع و وصل شود یا دریافت و ارسال صدا مختل شود. در این شرایط، لازم است که اسپیکر گوشی را عوض کنید. به این منظور، بهتر است درباره اسپیکر گوشی اپل بیشتر بدانید. پس با ما همراه باشید.

 

مشخصات اسپيكر گوشي ايفون

اسپیکر گوشی اپل معمولا بسته به مدل گوشی متفاوت است. از آیفون 7 به بعد، اپل در گوشی‌های خود از دو درایو اسپیکر، یکی در بالا و دیگری در پایین استفاده کرده است. به طوری که این دو درایو سیستم صوتی استریو را به کاربر ارائه می‌دهد و تجربه صوتی فضایی‌تر و باکیفیت‌تری در اختیار می‌گذارد. اسپیکری که در بالا قرار دارد، برای پخش صدا در زمان استفاده از گوشی به‌صورت عمومی استفاده می‌شود؛ اما اسپیکری که در پایین قرار دارد، معمولا برای پخش صداهای پایین‌تر و باس‌ها استفاده می‌شود. ضمنا در آیفون 12 و آیفون 13، از سیستم صوتی با کیفیت بالا استفاده شده که از طریق اسپیکر پشت و جلو ارائه می‌شود.

 

خرید اسپيكر گوشي ايفون

اگر قصد خرید اسپیکر گوشی اپل را دارید، می‌توانید به سایت موبایل 140 مراجعه کرده و از مشخصات و قیمت اسپیکر گوشی اپل مطلع شوید. در فروشگاه آنلاین موبایل 140، اسپیکر گوشی با کیفیت اورجینال و روکاری و قیمت مناسب به فروش می‌رسد. با خرید از موبایل 140، می‌توانید از گارانتی معتبر بهره‌مند شوید.

مشاهده بیشتر بستن