درب پشت گوشی آنر

مشاهده فیلترها
درب پشت گوشی آنر

یکی از قطعات مهم در گوشی honor، پنل پشتی گوشی یا درب پشت گوشی آنر است. هم‌چنین این درب پشت بیشتر از سایر قطعات در معرض آسیب قرار می‌گیرد؛ به‌طوری که احتمال شکستگی آن به خصوص برای افرادی که از کاور محافظ استفاده نمی‌کنند، بالاتر می‌رود. در حال حاضر مراکز زیادی هستند که اقدام به تعویض قطعات گوشی مثل درب پشت هانر می‌کنند. اگر بتوانید قاب پشت گوشی هانر اورجینال را تهیه کنید، بعد از تعویض درب پشتی گوشی Honor، گوشی شما تغییری نکرده و درست مانند زمانی که خریداری شده به صورت اورجینال باقی می‌ماند. برخی افراد را می‌بینیم که با شکستن قاب پشت گوشی و باز شدن چسب پشت گوشی، اقدام به استفاده از روش‌های خانگی می‌کنند تا با چسب قاب پشت گوشی، پنل پشتی گوشی آنر را تعمیر کنند. با وجود این‌که هزینه تعویض قاب پشتی  honorبالا نیست، پیشنهاد می‌شود که حتما به مراکز معتبری مراجعه کنید تا گوشی شما، حالت اورجینال خود را حفظ کند. قیمت درب پشت گوشی با کیفیت آن تعیین می‌شود. بهترین کیفیت را درب پشت آنر اورجینال دارد که ساخته خود شرکت گوشی honor است.

 

خرید درب پشت honor

اسم پشت گوشی، پنل پشتی یا درب پشت گوشی نام دارد که یکی از قطعات گوشی موبایل به حساب می‌آید. پنل پشتی معمولا با یک گلس پشت گوشی پوشیده می‌شود. به همین دلیل اگر قصد تعویض قاب پشتی گوشی آنر را داشته باشید، بهتر است درب پشت اورجینال هانر را تهیه کنید تا بالاترین کیفیت را داشته باشد. در سایت موبایل 140 درب پشت گوشی برای انواع مدل‌های گوشی honor موجود است، شما می‌توانید درب پشت honor 8x، درب پشت honor 9x lite، گلس پشت هانر 9 لایت، درب پشت هانر 8c، درب پشت آنر ۸ و سایر مدل‌ها را به هر تعداد دلخواه خریداری کنید. به علاوه که اطلاعات کاملی درباره کیفیت هر پنل پشتی در اختیار کاربر قرار داده شده است تا موقع خرید از اورجینال بودن در پشتی گوشی هانر مطمئن باشید. همانطورکه می‌دانید، در کیفیت‌های پایین‌تر ممکن است با معایب گلس پشت گوشی مواجه شوید.

 

آیا قاب پشتی گوشی تعویض می‌شود؟

بله، درب پشت گوشی آنر را می‌توان با کیفیت اورجینال از مراکز معتبر تهیه کرد تا برای تعویض استفاده شود.

هزینه تعویض قاب پشتی گوشی هانر چقدر است؟

با توجه به اورجینال بودن پنل پشتی یا کیفیت پایین‌تر آن، قیمت نیز متفاوت خواهد بود. به علاوه مرکز تعمیر مورد نظرتان تعیین کننده هزینه نهایی است.

مشاهده بیشتر بستن