درب پشت گوشی هوآوی

مشاهده فیلترها
درب پشت گوشی هوآوی

قاب پشتی گوشی یکی از اجزایی است که بیشتر در معرض آسیب قرار می‌گیرد. شرکت هواوی برای تولید درب پشتی و سایر بخش‌های گوشی از متریال باکیفیتی استفاده می‌کند. اما ممکن است پس از مدتی، به خصوص درب پشت موبایل افرادی که از قاب گوشی استفاده نمی‌کنند، دچار آسیب یا شکستگی شود. علت باز شدن پشت گوشی می‌تواند موارد مختلفی باشد و برخی مواقع افرادی را می‌بینیم که به دنبال چسب قاب پشت گوشی برای تعمیر در پشتی گوشی خود هستند. با تبدیل گوشی موبایل به بخشی از زندگی مردم، خوشبختانه بخش تعمیر قاب گوشی و سایر قطعات سخت‌افزاری آن نیز پیشرفت چشمگیری داشته است، به‌طوری اگر آسیبی به درب پشت گوشی هواوی وارد شود، احتیاجی به چسباندن قاب پشت گوشی نیست و می‌توانید با مراجعه به مراکز معتبر، اقدام به تعویض گلس پشت گوشی کنید. با وجود گران شدن گوشی موبایل، تعمیر قطعات گوشی مثل تعویض قاب پشت گوشی، با کیفیت اورجینال آن، بسیار اقتصادی به نظر می‌آید. چراکه علاوه بر هزینه تعویض قاب گوشی کمی که متحمل می‌شوید، گوشی موبایل شما هیچ تفاوتی با حالت ابتداییش نخواهد داشت و مانند یک گوشی اورجینال بدون ایرادی کار خواهد کرد.

 

درب پشت گوشی هواوی

در موبایل 140 شما می‌توانید انواع قطعات گوشی مثل درب پشت موبایل هواوی را پیدا کنید. درباره گوشی موبایل هواوی برای بیشتر مدل‌ها مثل درب پشت nova 9 se، درب پشت گوشی هواویy9s، درب پشت  honor 9x liteو سایر مدل‌ها موجود است. شما می‌توانید با مطالعه اطلاعات مربوط به کیفیت قاب پشت گوشی هواوی و مقایسه قیمت درب پشت گوشی با سایر مراکز، بهترین انتخاب را داشته باشید. به این ترتیب می‌توانید هر تعداد قاب پشت گوشی را در مدل‌های مختلف تهیه کنید. همانطور که می‌دانید با زیاد شدن کالای فیک در بازار، پیدا کردن قاب گوشی اورجینال سخت شده است، پس خیلی مهم است که برای خرید در پشتی گوشی به مراکز معتبر و قابل اعتماد مراجعه کنید.

 

چگونه قاب گوشی شکسته را درست کنیم؟

شما می‌توانید با خرید درب پشت گوشی هواوی اورجینال اقدام به تعویض قاب پشت گوشی کنید. روش‌های غیر استاندارد خانگی برای چسباندن درب پشتی گوشی وجود دارد اما به دلیل این که هزینه تعویض قاب گوشی گران نیست، این روش بسیار منطقی‌تر است.

هزینه تعویض قاب گوشی چقدر است؟

قیمت درب پشتی گوشی هواوی بسته به کیفیت آن متفاوت است. قاب پشت گوشی اورجینال کیفیت بیشتر و قیمت بالاتری دارد. بسته به مرکز تعویض هم دستمزد متفاوت خواهد بود.

مشاهده بیشتر بستن