تاچ ال سی دی گوشی هوآوی

مشاهده فیلترها
تاچ ال سی دی گوشی هوآوی

تاچ ال سی دی هوآوی یکی از قطعات این گوشی ست که ممکن است در اثر سقوط، ضربه یا حوادثی چون آتش‌سوزی و افتادن در آب آسیب ببیند. برای تعمیر ال سی دی گوشی هوآوی خود، می‌توانید یک تاچ جدید بخرید و به‌جای تاچ معیوب نصب کنید. برای خرید تاچ هوآوی، توجه داشته باشید که ال سی دی ‌های مختلفی، از قبیل اورجینال و فیک، با کیفیت‌های متفاوت در بازار موجود است. تاچ ال سی دی اورجینال و باکیفیت شفافیت بسیار بالایی دارد و از شفافیت رنگ و تصویر گوشی شما کم نمی‌کند. در مقابل، تاچ ال سی دی فیک ممکن است از نظر اندازه، دقت و ظرافت نداشته و وضوح و شفافیت آن کم باشد.

ضمنا اگر پیش از این تجربه نصب تاچ گوشی نداشته‌اید، بهتر است برای نصب تاچ ال سی دی گوشی از یک متخصص کمک بگیرید. بد نیست به این نکته هم اشاره کنیم که حرارت زیاد یا کم ممکن است عملکرد تاچ ال سی دی گوشی هوآوی را مختل کند. بنابراین آن را تمیز و خشک نگه دارید؛ چرا که لکه آب یا دیگر مایعات ممکن است بر عملکرد آن تأثیر بگذارد.

 

قیمت تاچ ال سی دی گوشی هوآوی

قیمت تاچ و ال سی دی هوآوی نسبت به نوع و کیفیت آن متفاوت است. در فروشگاه موبایل 140، تاچ گوشی هوآوی باکیفیت اورجینال و روکاری و قیمت مناسب موجود است. با مراجعه به سایت موبایل 140، می‌توانید از مشخصات و قیمت تاچ ال سی دی گوشی هوآوی مطلع شوید و ال سی دی مناسب برای گوشی خود را بخرید. درضمن، با خرید از فروشگاه موبایل 140 از گارانتی معتبر بهره‌مند خواهید شد.

مشاهده بیشتر بستن