باتری گوشی موتورولا

مشاهده فیلترها
باتری گوشی موتورولا

باتری گوشی موتورولا یکی از قطعات این گوشی‌ست که ممکن است پس از مدتی خراب شود. در چنین شرایطی با مشکلاتی چون خالی شدن شارژ و خاموش شدن گوشی مواجه خواهید شد و لازم است که یک باتری جدید را جایگزین قبلی کنید. برای این که بیشتر درباره مشخصات باتری گوشی مووتورولا بدانید تا پایان با ما همراه باشید.

 

مشخصات باتری موتورولا

باتری موبایل موتورولا معمولا در 2 نوع است:

  • باتری لیتیوم یونی
  • باتری لیتیوم پلیمری

باتری‌های لیتیوم یونی ظرفیت انرژی بالاتری دارند و نسبت به انرژی خروجی خود، قیمتشان مقرون‌به‌صرفه‌تر است. در مقابل باتری لیتیوم پلیمری انرژی پایین‌تری دارند و گران‌تر هستند؛ اما سبک هستند و دردماهای مختلف بازدهی بهتری دارند.

باتری موتورولا از هرنوع که باشد حدودا  بین 18 تا 24 ماه، با استفاده مناسب، دوام می‌آورند؛ بدون این که نیاز به جایگزینی داشته باشند.

باتری گوشی هوشمند موتورولا در حالت شارژ کامل حدودا بین 8 تا 24 ساعت، بسته به استفاده، دوام می‌آورد. اگر گوشی به اینترنت متصل باشد تا 8 ساعت و درغیر این صورت تا 24 ساعت شارژدهی خواهد داشت. همچنین 1 ساعت و 30 دقیقه طول می‌کشد که باتری گوشی موتورولا از 0 تا 100 % شارژ شود. ضمن این که از فناوری شارژ شریع برخوردار است. ظرفیت باتری موتورولا معمولا بین 3000 Ah تا 5000 Ah است.
توجه داشته باشید که باتری موتورولا در دو نوع اورجینال و فیک در بازار موجود است. بنابراین دقت کنید که باتری را از مرجع معتبر بخرید.

 

کی باید باتری گوشی موتورولا را عوض کنیم؟

معمولا بعد از 18 تا 24 ماه استفاده یا هرزمان که احساس کردید باتری گوشی موتورولای شما به قوت قبل نیست، بهتر است آن را عوض کنید. علائم زیر نشانه این هستند که گوشی موتورولای شما نیاز به یک باتری جدید دارد:

  • وقتی گوشی شما سریع‌تر از معمول شارژ خالی می‌کند.
  • وقتی باتری هنگام اتصال به منبع انرژی شارژ خالی می‌کند یا زمان زیادی می‌برد که شارژ شود.
  • به هنگام داغ کردن غیرعادی و بی‌قاعده
  • به هنگام ورم آشکار باتری یا وجود هرنوع برآمدگی یا سوراخ در آن
  • هنگامی که گوشی خود‌به‌خود خاموش یا ری‌استارت شود.

اگر هریک از این علائم را در باتری گوشی خود مشاهده کردید، لازم است برای خرید باتری گوشی موتورولا اقدام کنید.

 

قیمت باتری موتورولا

برای اطلاع از قیمت باتری موتورولا به سایت موبایل 140 مراجعه کنید. شما می‌توانید باتری موردنظر خود را با قیمت مناسب از سایت ما تهیه کنید.

 

خرید باتری موتورولا از موبایل 140

اگر نیاز به خرید باتری موبایل موتورولا دارید، می‌توانید این محصول را با قیمت مناسب از فروشگاه موبایل 140 تهیه کنید. با خرید از موبایل 140، از گارانتی معتبر بهره‌مند خواهید شد.

مشاهده بیشتر بستن