درب پشت گوشی نوکیا

درب پشت گوشی نوکیا

برند نوکیا علاوه بر گوشی‌های هوشمند، گوشی‌های دکمه‌ای نیز هم‌چنان تولید می‌کند. در پشتی گوشی که به آن قاب پشتی نیز گفته می‌شود، بیشتر از همه بخش‌های یک گوشی در معرض آسیب قرار می‌گیرد. نوکیا یکی از قدیمی‌ترین و باکیفیت‌ترین برندها در تولید محصولات هوشمند به حساب می‌آید. مخصوصا در گوشی‌های دکمه‌ای که از نظر بدنه مقاومت بسیار بالایی دارند. اما ممکن است گوشی نوکیا شما در شرایطی قرار بگیرد که پنل پشتی گوشی نوکیا آسیب دیده و ضربه‌ای به آن وارد شود. باز شدن چسب پشت گوشی به عنوان یکی از مشکلات بعد از آسیب گوشی موبایل رایج است. خوشبختانه امکان تعویض درب پشت نوکیا در مراکز معتبری که اقدام به تعمیر گوشی نوکیا می‌کنند، وجود دارد. تمامی قطعات گوشی نوکیا مانند درب پشت گوشی نوکیا، در مراکز معتبر موجود است و می‌توان تعویض قاب پشت گوشی را به راحتی انجام داد. با وجود بالا رفتن قیمت گوشی موبایل، می‌توان در نظر گرفت که اگر تعویض قطعات گوشی انجام بشود، از لحاظ اقتصادی بسیار به‌صرفه‌تر خواهد بود.

 

قیمت درب پشت گوشی

اگر برای تعویض درب پشت گوشی نوکیا کیفیت اصلی و اورجینال آن را تهیه کنید، گوشی نوکیا شما با حالت ابتدایی آن تفاوتی نخواهد کرد. قیمت درب پشت موبایل نوکیا اصل بالاتر از سایر کیفیت‌ها است و به علاوه احتمال آسیب رسیدن به آن به حداقل می‌رسد. اگر قصد خرید قاب پشتی گوشی نوکیا را دارید، پیشنهاد می‌کنیم کیفیت اورجینال آن را تهیه کنید.

 

خرید در پشتی گوشی نوکیا

اگر قصد خرید درب پشتی گوشی نوکیا را دارید، می‌توانید در سایت موبایل 140 انواع آن را با مدل‌ها و کیفیت‌های مختلف پیدا کنید. به این ترتیب می‌توانید با مطالعه کامل مشخصات هر قاب پشتی، هر تعداد قطعه نوکیا که احتیاج دارید را خریداری کنید. خرید از مراکز معتبر موجب می‌شود که از اورجینال بودن درب پشتی خریداری شده مطمئن باشید.

 

چگونه قاب گوشی شکسته را درست کنیم؟

روش‌های مختلفی برای تعویض پنل پشتی شکسته گوشی در اینترنت موجود است که در آن‌ها چسب قاب پشت گوشی استفاده می‌شود. پیشنهاد می‌شود برای تعویض قاب پشتی گوشی، حتما به مراکز تعمیراتی معتبر مراجعه کنید تا قاب گوشی شما به صورت حرفه‌ای تعمیر شود.

نحوه تعویض قاب گوشی نوکیا چگونه است؟

درب پشتی گوشی نوکیا برای خرید در مراکز معتبر موجود است. شما می‌توانید با خرید قاب پشتی گوشی نوکیا اورجینال، اقدام به تعویض قاب گوشی خود کنید.

مشاهده بیشتر بستن