تاچ ال سی دی گوشی نوکیا

مشاهده فیلترها
تاچ ال سی دی گوشی نوکیا

تاچ گوشی نوکیا از قطعات مهم گوشی است که ممکن است در اثر سقوط، آتش‌سوزی یا افتادن در آب آسیب‌ ببیند. در چنین شرایطی می‌توانید با خرید‌ ال سی دی گوشی نوکیا و تعویض آن با ال سی دی آسیب‌دیده، با کمترین هزینه، دوباره از گوشی خود استفاده کنید. هنگام خرید تاچ گوشی نوکیا توجه داشته باشید که انواع تاچ ال سی دی های اورجینال و فیک در بازار موجود است. تاچ ال سی دی ‌های مختلف از نظر میزان نور صفحه نمایش، وضوح و شفافیت تصویر، حساسیت تاچ و مقاومت در برابر ضربه با هم متفاوت اند. در نتیجه قیمت آن‌ها نیز با هم متفاوت است.

تاچ ال سی دی های فیک از نظر اندازه و برش دقیق و ظریف نیستند و رزولوشن پایین‌تری دارند. در مقابل، تاچ ال سی دی اورجینال و شرکتی کیفیت بالاتری دارند. بنابراین هنگام خرید دقت داشته باشید که تاچ ال سی دی اصل با کیفیت مناسب تهیه کنید.

 

قیمت تاچ ال سی دی گوشی نوکیا

قیمت ال سی دی گوشی نوکیا بسته به مدل گوشی متفاوت است. در فروشگاه موبایل 140، تاچ و ال سی دی گوشی نوکیا، اورجینال و با قیمت مناسب، موجود است. با مراجعه به سایت ما می‌توانید از مشخصات و قیمت تاچ و ال سی دی نوکیا مطلع شوید و ال سی دی مناسب برای گوشی خود را بخرید. با خرید از موبایل 140، از یک ماه خدمات طلایی دیگارد و تعویض بدون قید و شرط بهره‌مند خواهید شد.

مشاهده بیشتر بستن