باتری گوشی

مشاهده فیلترها
باتری گوشی

باتری گوشی به عنوان قلب گوشی عمل می‌کند. یکی از اعضای حیاتی که اگر ایرادی در آن به وجود آید، عملکرد گوشی به کلی تحت تاثیر قرار می‌گیرد. اگر مشکلی در باطری گوشی پیش آمد، یک گزینه مثبت وجود دارد که شما می‌توانید با تعویض آن، گوشی را به حالت سابق برگردانید. شاید این سوال برایتان پیش بیاید که گوشی‌های هوشمند جدید، باتری غیر قابل تعویض دارند. اما با مراجعه به مراکز معتبر، می‌توانید گوشی خود را به یک کارشناس بسپارید تا از طریق مراحل سخت‌افزاری و بازکردن قطعات داخلی آن، باتری موبایل را تعویض کند. در این صورت احتیاجی به خرید گوشی جدید نیست و می‌توانید با هزینه بسیار کم‌تر مشکل خود را حل کنید. قیمت باتری گوشی نسبت به کیفیت آن متفاوت است. کیفیت‌هایی مثل اورجینال، روکاری، های کپی و... وجود دارد که شما می‌توانید با مراجعه به مراکز معتبر که در فروش باتری گوشی به صورت تخصصی عمل می‌کنند، انواع این کیفیت‌ها را باهم مقایسه کنید.

 لیست باتری موبایل در موبایل 140

اگر قصد خرید باتری گوشی دارید، بهترین و قابل اعتمادترین روش، خرید اینترنتی از سایت‌های معتبر است. در سایت موبایل 140 شما می‌توانید انواع باطری گوشی به همراه مشخصات و قیمت باتری را مشاهده کنید. سپس با توجه به نوع کیفیت باتری و قیمت باطری موبایل، بهترین انتخاب را مناسب بودجه خود داشته باشید. سپس با مراجعه به مراکز مخصوص اقدام به تعویض باتری موبایل خود کنید. در این صورت از کیفیت باتری تعویضی خود مطمئن خواهید بود.

 

باتری‌های غیرقابل تعویض چیست؟

باتری‌های غیرقابل تعویض در گوشی‌های هوشمند جدید وجود دارد که توسط کاربر قابل تعویض نیست و در مراکز تخصصی می‌توانند آن‌ها را تعویض کنند.

کیفیت اورجینال باطری گوشی وجود دارد؟

بله، مراکزی وجود دارند که باطری گوشی اورجینال را ارائه می‌کنند و به این ترتیب با تعویض آن تغییری در گوشی موبایل به وجود نمی‌آید.

مشاهده بیشتر بستن