فریم ال سی دی گوشی سامسونگ

مشاهده فیلترها
فریم ال سی دی گوشی سامسونگ

فریم ال سی دی سامسونگ

شاسی گوشی سامسونگ که با نام فریم ال سی دی یا فریم میانی نیز شناخته می‌شوند، یکی از بخش‌های سخت‌افزاری مهم در قطعات گوشی سامسونگ به حساب می‌آید. روی فریم lcd قطعات مربوط به صفحه نمایش قرار می‌گیرد و شاسی گوشی سامسونگ به عنوان پایه عمل می‌کند. برخی این فریم را با فریم دور گوشی یا ال سی دی آن اشتباه می‌گیرند که در واقع متفاوت هستند. اگر آسیب یا ضربه‌ای به گوشی وارد شود، می‌تواند علاوه بر گلس، به تاچ ال سی دی سامسونگ و حتی فریم ال سی دی سامسونگ آسیب وارد شود. علائم سوختن ال سی دی گوشی سامسونگ مشخص است، اما ممکن است شدت آسیب به قدری باشد که به شاسی گوشی نیز آسیب برساند. روش‌هایی مبنی بر تعمیر ال سی دی گوشی در خانه در اینترنت موجود است، اما شما نمی‌دانید که به چه میزان موبایل سامسونگ آسیب دیده است. بنابراین بسیار مهم است که برای اطلاع از شدت آسیب به مراکز تخصصی مراجعه کنید. با توجه به بالا رفتن قیمت گوشی موبایل، بسیار منطقی است که بخواهید قطعه آسیب‌دیده موبایل خود را تعویض کنید.

 

هزینه تعمیر فریم ال سی دی گوشی سامسونگ

فریم lcd سامسونگ انواع کیفیتی مختلفی دارد. کیفیت شرکتی، روکاری و بهترین کیفیت آن که اورجینال است. اگر بخواهید قطعات گوشی سامسونگ را تعویض کنید، پیشنهاد می‌شود که حتما کیفیت اورجینال آن را تهیه کنید. به این ترتیب موبایل Samsung شما هیچ تفاوتی با حالت قبلش نخواهد داشت. مراکز بسیاری وجود دارند که قطعات مختلف گوشی مانند انواع تاچ و ال سی دی سامسونگ و هم‌چنین فریم ال سی دی سامسونگ را ارائه می‌دهند. اگر به مراکز قابل اعتمادی مراجعه کنید، می‌توانید انتظار داشته باشید که فریمlcd اورجینال را بتوانید تهیه کنید. قیمت فریم ال سی دی سامسونگ با توجه به کیفیت شاسی گوشی، متفاوت است. فریم میانی سامسونگ با کیفیت اورجینال مشخصا بالاترین قیمت را دارد.

 

خرید و قیمت فریم ال سی دی گوشی سامسونگ

در سایت موبایل 140 انواع قطعات گوشی برای تعویض وجود دارد. مثلا شما می‌توانید در دسته فلت ال سی دی هر تعداد از این قطعه را در مدل‌های مختلف سفارش دهید. علاوه بر قیمت فلت ال سی دی سامسونگ، اطلاعاتی درباره کیفیت آن هم ارائه شده که شما می‌توانید با اطمینان کامل از اورجینال بودن شاسی گوشی، خرید خود را انجام دهید. اگر پس از آسیب، قطعات اورجینال استفاده کنید، مشکلات بعد از تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ یا فلت میانی آن برایتان به وجود نمی‌آید. همانطور که گفته شد، خرید از مراکز معتبر باعث می‌شود از اورجینال بودن فلت ال سی دی خود مطمئن باشد.

 

شاسی گوشی سامسونگ چیست؟

شاسی گوشی که به آن فلت میانی یا فلت lcd نیز گفته می‌شود، قطعه‌ای است که به عنوان پایه عمل می‌کند و تمامی قطعات مربوط به صفحه نمایش روی آن سوار می‌شود.

هزینه تعمیر فلت ال سی دی گوشی سامسونگ چقدر است؟

هزینه تعمیر فلت lcd بسته به کیفیت آن متفاوت است. در کل اگر فلت ال سی دی اورجینال خریداری کنید، بالاترین هزینه را خواهد داشت.

مشاهده بیشتر بستن