دوربین اصلی گوشی سامسونگ

مشاهده فیلترها
دوربین اصلی گوشی سامسونگ

برند سامسونگ از جمله برند‌‌‌‌‌‌هایی است که آوازه تولید گوشی‌ هوشمند آن، در سراسر جهان وجود دارد و معمولا این برند تولیدکننده دوربین‌های گوشی‌های خود است. به‌دلیل هم‌خوانی گوشی سامسونگ با دوربین‌های سامسونگ باعث شده تا تصویر‌برداری‌هایی که با دوربین اصلی سامسونگ انجام می‌شود، برتری خاصی نسبت به‌برند‌ها دیگر داشته باشد.

رکن اصلی یک دوربین اصلی خوب، پردازنده آن است؛ به‌طوری که شما به‌عنوان مثال می‌توانید دو لنز 108 مگاپیکسلی را به عنوان دوربین پشت گوشی سامسونگ در S21 Ultra و S22 Ultra مشاهده کنید؛ اما به‌دلیل بالا بودن قدرت سخت‌افزاری تراشه S22 Ultra کیفیت تصاویر آن نسبت به S21 Ultra بالاتر است.

اگر نمی‌دانید که معنای دقیق اصطلاح مگاپیکسل یعنی، تصاویری که ثبت می‌شود دارای تعداد مشخصی پیکسل تصویربرداری می‌کند. به‌عنوان مثال اگر یک دوربین 64 مگاپیکسل باشد می‌تواند با کیفیت 64 مگاپیکسل تصویربرداری کند که به‌دلیل بالا بودن تعداد پیکسل‌ها، تصاویری با حجم بالا ثبت می‌شود.

 

دوربین اصلی گوشی سامسونگ

در فروشگاه موبایل 140 مشتریان می‌توانند خرید دوربین موبایل سامسونگ یا همان خرید دوربین پشت گوشی سامسونگ را با کیفیت‌ اورجینال و شرکتی خریداری کنند.
قطعات اورجینال از جمله قطعاتی هستند که توسط شرکت سازنده ساخته شد‌ه‌اند. این نوع قطعات از قیمت بسیار بالاتر و کیفیت کاملا قابل توجهی برخوردار هستند.
قطعات شرکتی به قطعاتی گفته می‌شود که تحت نظارت شرکت اصلی، با کیفیتی مشابه جنس اورجینال اما با قیمتی مقرون‌ به‌صرفه‌تر از قطعات اورجینال دارند اما در اصل تفاوت چندانی درون این دو نوع مشاهده نمی‌شود.در فروشگاه موبایل 140 شما حتی اگر از گوشی‌های تک دوربین هم استفاده می‌کنید، می‌توانید دوربین اصلی گوشی را در صورت خراب شدن خریداری کنید. در فروشگاه موبایل 140 فروش دوربین اصلی گوشی سامسونگ از دوربین اصلی گوشی سامسونگ J7 2015 تا گوشی‌های جدید سامسونگ انجام می‌شود.

 

قیمت دوربین اصلی گوشی سامسونگ

در مورد قیمت‌ قطعات و یا قیمت دوربین گوشی سامسونگ در سایت موبایل 140 باید بدانید که تمامی قیمت‌ها پایین‌تر از سایر فروشگاه‌ها بوده و هدف از این قیمت‌گذاری ایجاد یک حس رضایتمندی از خرید یک کالای اورجینال با قیمتی کاملا مقرون به‌صرفه ایجاد کند.

یکی از خدماتی که موبایل 140 در اختیار شما قرار می‌دهد می‌توان به پشتیبانی یک ماهه از خدمات طلایی بیمه دیگارد یعنی تعویض بی‌‌قید و شرط اشاره کرد که در صورت مشکل داشتن قطعه مورد نظر شما موبایل 140 بدون هیچ دغدغه‌ای آن‌را تعویض می‌کند.
درنهایت اگر بنابه‌ هر دلیلی مانند شکستگی، آب‌خوردگی، جذب گرد و غبار و یا خراب شدن لنز، دوربین گوشی شما از کار افتاد دیگر جای نگرانی نیست و شما می‌توانید به‌راحتی بدون اینکه مشکلی از بابت قیمت آن داشته باشید، می‌توانید خرید دوربین اصلی سامسونگ با کیفیت اورجینال را ز فروشگاه موبایل 140 تجربه کنید.

مشاهده بیشتر بستن