اسپیکر گوشی سامسونگ

مشاهده فیلترها
اسپیکر گوشی سامسونگ

اسپیکر گوشی سامسونگ یک درایور صدا در گوشی‌های سامسونگ است که از طریق آن صداهایی مانند تماس‌ها و پیام‌های دریافتی، الارم‌ها و صدای موسیقی پخش شده به گوشی شما می‌رسد. ممکن است به دلیل حوادثی چون سقوط گوشی در آب، اسپیکر گوشی سامسونگ شما خراب شود و در دریافت و ارسال صدا با اختلال مواجه شوید؛ به‌طوری که صدا قطع و وصل شود، یا اصلا منتقل نشود. در این وضعیت، لازم است که یک اسپیکر جدید بخرید و آن را با اسپیکر معیوب تعویض کنید. برای این که بیشتر درباره اسپیکر گوشی سامسونگ بدانید، تا پایان با ما همراه باشید.

 

مشخصات اسپیکر گوشی سامسونگ

گوشی‌های سامسونگ معمولا ً یک درایو اسپیکر دارند. این درایو اسپیکر در بالا یا پایین گوشی قرار می‌گیرد و برای پخش صدا و مکالمه استفاده می‌شود. اما برخی مدل‌های پیشرفته‌تر اسپیکر گوشی سامسونگ ممکن است دارای درایو اسپیکر دوگانه یا سیستم استریو باشند که صدا را با کیفیت بهتری ارائه می‌کند. اسپیکر گوشی سامسونگ معمولا تنوع زیادی دارند که براساس مدل و سری گوشی متفاوت است. در گوشی‌های سری Galaxy، معمولا اسپیکرهای برند AKG ارائه می‌شود.

 

خرید اسپیکر گوشی سامسونگ از موبایل 140

اگر قصد خرید اسپیکر گوشی سامسونگ را دارید، می‌توانید به سایت موبایل 140 مراجعه کرده و از مشخصات و قیمت اسپیکر گوشی سامسونگ مطلع شوید. در فروشگاه آنلاین موبایل 140، اسپیکر گوشی با کیفیت اورجینال و روکاری و قیمت مناسب به فروش می‌رسد. با خرید از موبایل 140، می‌توانید از گارانتی معتبر بهره‌مند شوید.

مشاهده بیشتر بستن