درب پشت گوشی شیائومی

مشاهده فیلترها
درب پشت گوشی شیائومی

شیائومی در تولید گوشی‌های میان‌رده و بالارده با قیمت اقتصادی حرف اول را می‌زند. متریال استفاده شده برای تولید گوشی‌های شیائومی متفاوت است. بسیاری از گوشی‌های شیائومی برای جذابیت بیشتر، درب پشتی شیشه‌ای دارند که این باعث می‌شود احتمال شکستگی و آسیب در درب گوشی شیائومی بیشتر شود. اگر آسیبی به  درب پشت موبایل شیائومی وارد شود شما می‌توانید به راحتی درب پشت گوشی موبایل شیائومی خود را تعویض کنید. مراکز معتبری برای فروش درب پشت گوشی شیائومی و سایر قطعات آن وجود دارد که می‌توان به آن‌ها مراجعه کرد. اگر قیمت درب پشت گوشی شیائومی را درنظر بگیرید، به این نتیجه می‌رسید که با توجه به بازار کنونی گوشی، نسبت به تعویض موبایل بسیار به صرفه‌تر است. هم‌چنین درب پشت گوشی شیائومی مدل‌های متفاوتی مثل شرکتی یا اورجینال دارد.

خرید درب گوشی موبایل شیائومی در موبایل 140

در سایت موبایل 140 شما می‌توانید انواع قطعات گوشی را برای خرید پیدا کنید. بخشی جداگانه برای فروش درب گوشی شیائومی وجود دارد که شما می‌توانید علاوه بر قیمت درب گوشی شیائومی، اطلاعات تکمیلی دیگری نیز از آن به دست آورید. به این ترتیب در میان هر نوع از این در پشت گوشی با کیفیت‌های متفاوت، برای شما امکان انتخاب وجود دارد.

 

آیا درب پشت گوشی شیائومی تعویض می‌شود؟

بله. شما می‌توانید بعد از خرید پنل پشتی گوشی، با مراجعه به مراکز معتبر، درب پشتی گوشی شیائومی را تعویض کنید. یا درصورت امکان با روش‌های خانگی امتحان کنید.

در پشتی تعویضی چه تفاوتی با اصل آن دارد؟

اگر درب پشت گوشی شیائومی در کیفیت اورجینال را خریداری کنید، تفاوتی نسبت به درب اصلی گوشی وجود نخواهد داشت.

مشاهده بیشتر بستن