بازر گوشی شیائومی

مشاهده فیلترها
بازر گوشی شیائومی

خراب شدن بلندگوی گوشی دلایل مختلفی دارد. این مشکلات ممکن است در اثر آب خوردن به اسپیکر یا حتی در ساده‌ترین حالت، ورود گرد و خاک به وجود آمده باشد. اما در مواردی آسیب‌های سخت‌افزاری که می‌توانند عوامل مختلفی داشته باشند، باعث می‌شود قطعات مربوط به بلندگوی گوشی شیائومی مانند بازر گوشی از کار بیفتند. حتی وقتی که مدت طولانیی باشد که از گوشی شیائومی خود استفاده می‌کنید، ممکن است این مشکلات برای بلندگو به وجود بیاید. حالا چگونه بلندگوی گوشی را درست کنیم؟ در ابتدا می‌توانیم با استفاده از روش‌های آموزشی اینترنتی امتحان کنیم. اما اگر تغییری در بلندگوی گوشی به وجود نیاید باید برای تعمیر به یک متخصص مراجعه کنیم. اگر متخصص تشخیص دهد ایراد بلندگوی گوشی از بازر گوشی است، در آن صورت باید اقدام به خرید بازر بلندگوی شیائومی کنیم.

 

بازر گوشی چیست؟

بازر بلندگوی شیائومی، قطعه‌ای مربوط به بلندگو است که وظیفه تبدیل انرژی الکتریکی به صدا را دارد. بازر گوشی شیائومی انواع مختلفی دارد. قیمت بلندگو گوشی شیائومی نسبت به اورجینال یا های‌کپی بودن آن متفاوت است. کیفیت اورجینال آن بازر قوی‌تری است و بعد از تعویض تغییری در گوشی شیائومی خود حس نمی‌کنید.

 

بازر شیائومی و موبایل 140

اگر قصد خرید بازر گوشی را دارید بهترین راه برای پیداکردن کیفیت اورجینال آن، خرید از سایت‌های معتبراینترنتی است. در سایت موبایل 140 بخشی مجزا برای قطعات مختلف گوشی مانند بازر گوشی شیائومی وجود دارد. در این بخش تمامی اطلاعات لازم برای بیزر گوشی شیائومی از جمله کیفیت آن موجود است. با بررسی کامل قطعات می‌توانید هر تعداد بازر برای مدل‌های مختلف شیائومی را خریداری نمایید. هزینه تعمیر بلندگوی گوشی نسبت به خرید یک گوشی جدید، بسیار به‌صرفه‌تر خواهد بود.

چگونه بلندگوی گوشی را درست کنیم؟

شما ابتدا می‌توانید با استفاده از روش‌های اینترنتی مانند روش‌های تنظیمات بلندگو گوشی شیائومی یا روش‌های افزایش صدای بلندگو شیائومی تلاش کنید و اگر تغییری در بلندگوشی شیائومی ایجاد نشد، به مراکز تعمیری معتبر مراجعه کنید.

بازر بلندگوی شیائومی تعویض می‌شود؟

بله. شما می‌توانید با مراجعه به مراکز معتبر اقدام به تعویض بازر بلندگوشی شیائومی کنید. قیمت بلندگو گوشی با توجه به کیفیت آن متفاوت است.

مشاهده بیشتر بستن