شیشه دوربین گوشی شیائومی

مشاهده فیلترها
شیشه دوربین گوشی شیائومی

شیشه دوربین گوشی شیائومی

یکی از اتفاقاتی که ممکن است برای گوشی شیائومی شما پیش بیاید، آسیب رسیدن به بدنه گوشی و شکتن شیشه دوربین گوشی شیائومی است. شیائومی شیشه‌ای مخصوص برای محافظت از لنزهای گوشی تعبیه می‌کند. این شیشه‌ها نور را به لنز انتقال می‌دهند و در برابر آسیب‌های احتمالی از لنزهای شیائومی محافظت می‌کنند. شکستن شیشه دوربین گوشی شیائومی علاوه بر این که باعث افت کیفیت دوربین گوشی می‌شود، گرد و خاک و قطرات آب را به لنز دوربین انتقال می‌دهد. در این شرایط اگر شیشه محافظ تعویض نشود، می‌تواند موجب شکستن دوربین گوشی شیائومی شود. بنابراین بسیار مهم است که وقتی با آسیب شیشه محافظ دوربین مواجه می‌شوید، اقدام به تعویض شیشه دوربین شیائومی کنید.

 

هزینه تعویض دوربین گوشی شیائومی

اگر بخواهید شیشه دوربین گوشی شیائومی شما درست مانند قبل از شکستگی باشد، بهتر است شیشه دوربین اورجینال شیائومی را تهیه کنید. شیشه دوربین شیائومی با کیفیت اورجینال درست مانند شیشه دوربین فابریک شیائومی عمل می‌کند و تغییری در کیفیت عکس‌های ثبت شده به وجود نمی‌آورد. اما شیشه دوربین‌های های‌کپی شیائومی، حالتی تلقی یا غیر شیشه‌ای دارد که کیفیت تصاویر ثبت‌شده را کاهش می‌دهد. هزینه تعمیر شیشه دوربین گوشی شیائومی نیز با توجه به کیفیت شیشه دوربین نیز متفاوت خواهد بود. در کل هزینه تعویض شیشه دوربین گوشی شیائومی، مثلا تعویض شیشه دوربین شیائومی نوت ۹ نسبت به خرید گوشی جدید بسیار به‌صرفه‌تر خواهد بود.

 

شیشه دوربین شیائومی

در سایت موبایل 140 انواع شیشه دوربین گوشی شیائومی با کیفیت اورجینال و اطلاعات کامل موجود است. مثلا شیشه دوربین نوت ۱۱ پرو، شیشه دوربین شیائومی نوت ۹ اس یا شیشه دوربین نوت 11 و...
شما می‌توانید با مشاهده تمامی اطلاعات درج شده، هر مدل را به تعداد دلخواه تهیه کنید. به این ترتیب از خرید خود و اورجینال بودن شیشه دوربین مطمئن خواهید بود. در نهایت شما یک ماه زمان برای تعویض بی قید و شرط دوربین گوشی شیائومی دارید.

 

ایا شیشه روی دوربین گوشی شیائومی قابل تعویض است؟

بله. اگر بخواهید شیشه دوربین گوشی Xiaomi خود را تعویض کنید، می‌توانید به مراکز تخصصی مخصوص این کار مراجعه کنید. روش‌های آموزشی در اینترنت برای تعویض شیشه دوربین شیائومی موجود است، اما به دلیل این که شیشه دوربین گوشی شیائومی به قاب اصلی متصل است، پیشنهاد می‌کنیم که در خانه امتحان نکنید. همانطور که گفته شد، شیشه محافظ گوشی، تاثیر مستقیم روی کیفیت عکس گوشی دارد.

 

هزینه تعویض لنز دوربین گوشی چقدر است؟

با توجه به کیفیت شیشه دوربین و اعتبار مرکز تعویض، هزینه‌ها متفاوت است. مثلا قیمت شیشه دوربین شیائومی نوت ۹ اورجینال یا قیمت لنز دوربین گوشی شیائومی ردمی نوت 8 نسبت به مدل‌های های کپی آن گران‌تر است. اما پیشنهاد می‌کنیم بهترین کیفیت شیشه دوربین را برای تعویض تهیه کنید.

مشاهده بیشتر بستن