تاچ و ال سی دی گوشی شیائومی

مشاهده فیلترها
تاچ و ال سی دی گوشی شیائومی

ال سی دی گوشی شیائومی یکی از قطعات این گوشی است که کیفیت آن تعیین‌کننده‌ی عملکرد گوشی است. بنابراین اگر در اثر حوادثی چون آتش‌سوزی یا سقوط گوشی در آب یا ضربه دیدن تاچ اسکرین موبایل شیائومی آسیب ببیند، لازم است که آن را تعویض کنید. برای خرید تاچ شیائومی، لازم است بدانید که تاچ اسکرین گوشی شیائومی در انواع و کیفیت‌های متفاوتی در بازار موجود است.
تاچ ال سی دی شرکتی (سرویس پک)، اورجینال، روکاری (استوک)، TFT و Incell انواع مختلفی از تاچ ال سی دی‌های موجود در بازار هستند. این موارد از نظر مقاومت در برابر ضربه، میزان نور صفحه نمایش، وضوح و شفافیت تصویر و حساسیت تاچ درجات متفاوتی دارند و به تبع قیمت آن‌ها نیز با هم متفاوت است.

به عنوان نمونه می‌توان گفت تاچ ال سی دی اورجینال شیائومی در برابر نور خورشید حداکثر روشنایی را دارد. ضمنا تاچ ال سی دی‌های فیک رزولوشن پایین‌تری دارند و با کنارهم قراردادن آن‌ها متوجه این تفاوت خواهید شد. تاچ ال سی دی‌های غیراصل از نظر اندازه نیز با تاچ ال سی دی‌های اصل متفاوت‌اند. از آن‌جایی که تاچ ال سی دی‌های فیک برش‌های ظریفی ندارند، به‌طور دقیق روی شاسی گوشی قرار نمی‌گیرند. در بین انواع مختلف، تاچ ال سی دی شرکتی و روکاری نسبت به انواع دیگر کیفیت و قیمت بالاتری دارند.

 

قیمت تاچ ال سی دی گوشی شیائومی

در فروشگاه موبایل 140، می‌توانید تاچ گوشی شیائومی را همراه با فریم دور گوشی با کیفیت اورجینال و روکاری تهیه کنید. قیمت تاچ ال سی دی موبایل شیائومی بسته به مدل گوشی متفاوت است. با مراجعه به سایت موبایل 140، می‌توانید از قیمت ال سی دی شیائومی در انواع و مدل‌های مختلف مطلع شوید. در سایت موبایل 140، قیمت ال سی دی موبایل شیائومی بسیار مناسب به همراه 1 ماه خدمات طلایی دیگارد و تعویض بدون ‌قید و شرط ارائه می‌شود.

مشاهده بیشتر بستن