فریم ال سی دی گوشی شیائومی

مشاهده فیلترها
فریم ال سی دی گوشی شیائومی

در ابتدا باید توضیح دهیم که فریم ال سی دی، قطعه‌ای در داخل گوشی موبایل است که وظیفه نگهداری قطعات مربوط به صفحه نمایش را به عهده دارد.
به فریم lcd، شاسی گوشی یا فریم میانی نیز گفته می‌شود. تمام قطعات مربوط به صفحه نمایش مانند تاچ ال سی دی شیائومی یا گلس آن روی شاسی گوشی تعبیه می‌شوند. اگر آسیبی به گوشی موبایل شیائومی وارد شود، این احتمال وجود دارد که فلت ال سی دی نیز دچار مشکل شود. وقتی که به مراکز تخصصی مراجعه کنید، در آن‌جا مشخص می‌شود که کدام قطعه احتیاج به تعویض دارد. اگر فلت lcd احتیاج به تعویض داشت، می‌توانید با خرید یک فلت میانی اورجینال و تعویض آن، گوشی شیائومی خود را مانند کیفیت سابق تحویل بگیرید. به این ترتیب احتیاجی به خرید یک گوشی جدید در این تورم قیمت موبایل نخواهید داشت.

 

قیمت قطعات گوشی شیائومی

در مراکز معتبر قطعات مختلف گوشی Xiaomi مانند فریم ال سی دی شیائومی ارائه می‌شود. این مراکز فریم ال سی دی را در کیفیت‌های متفاوت ارائه می‌دهند. قیمت فریم lcd با توجه به کیفیت آن تعیین می‌شود. شاسی گوشی اصل که کیفیت اورجینال نامیده می‌شود، بهترین فلت ال‌سی‌دی به حساب می‌آید. مسلما این فلت ال سی دی بالاترین قیمت را خواهد داشت. اما به این ترتیب خیالتان راحت است که گوشی شیائومی شما با حالت ابتدایی‌اش تفاوتی نخواهد داشت. تشخیص اصل بودن ال سی دی شیائومی یا فریم ال سی دی شیائومی راحت نیست، بنابراین بهتر است برای تعویض فلت lcd به یک مرکز فروش معتبر مراجعه کنید.

 

خرید فریم ال سی دی گوشی شیائومی

اگر بعد از آسیب به فریم lcd گوشی شیائومی خود، قصد خرید فریم میانی را داشتید، می‌توانید با مراجعه به سایت موبایل 140 انواع فریم ال سی دی گوشی شیائومی را در مدل‌های مختلف را پیدا کنید. در این سایت علاوه بر قیمت شاسی گوشی شیائومی، تمامی اطلاعات مورد نیاز، از جمله کیفیت فریم ال سی دی ارائه شده است. شما می‌توانید با مطالعه اطلاعات و برآورد هزینه، هر تعداد فریم ال سی دی مورد نیاز خود را تهیه کنید. همانطور که گفته شد، بسیار مهم است که برای تعویض فریم lcd گوشی شیائومی خود، از کیفیت اورجینال استفاده کنید. این کیفیت اورجینال تنها در مراکز قابل اعتماد پیدا می‌شوند.

 

فریم ال سی دی شیائومی چیست؟

فریم lcd یک قطعه سخت‌افزاری در گوشی شیائومی است که قطعات مربوط به صفحه نمایش روی آن قرار می‌گیرند. در واقع فریم میانی یا شاسی به عنوان یک نگهدارنده قطعات عمل می‌کند.

ایا قطعات گوشی شیائومی پیدا میشود؟

بله. بیشتر قطعات گوشی شیائومی، مانند فریم ال سی دی در مراکز معتبر با کیفیت‌های اورجینال یا های‌کپی پیدا می‌شود.

هزینه تعویض فریم و تاچ ال سی دی شیائومی چقدر است؟

هزینه تعویض فریم ال سی دی شیائومی با توجه به کیفیت شاسی گوشی که می‌خرید، متفاوت است. برای مثال کیفیت اورجینال فریم ال سی دی بالاترین قیمت را دارد.

مشاهده بیشتر بستن