گوشی آلکاتل

مشاهده فیلترها
گوشی آلکاتل

برند آلکاتل در سال 1996 در فرانسه تاسیس شد و تا به امروز پیشرفت‌های زیادی داشته است. در سال 2006 با شرکت تجهیزات مخابراتی آمریکایی لوسنت ادغام شد و پیشرفت بیشتری کرد. در سال 2016 بود که نوکیا اعلام کرد، تمامی سهام شرکت آلکاتل لوسنت را خریداری کرده است. برند آلکاتل از سالیان قبل در ایران محبوبیت داشت، به ویژه گوشی آلکاتل ساده در زمانی که خبری از گوشی‌های هوشمند نبود و موبایل دکمه‌ای میان برندها موضوع رقابت بود. در حال حاضر نیز در آلکاتل گوشی‌های دکمه‌ای تولید می‌شود و برای افرادی که به گوشی دکمه‌ای علاقه دارند یا افراد سن بالا مناسب است. قیمت گوشی آلکاتل سالمندان بسیار مناسب است. در کنار اندازه و طراحی زیبای آن، توجه بسیاری را به خود جلب می‌کند. اگر برای خرید گوشی موبایل به دنبال یک برند قدیمی و قابل اعتماد هستید، درحالی‌که قیمت گوشی موبایل نسبت به قابلیت‌هایی که ارائه می‌دهد مناسب باشد، می‌توانید به گوشی آلکاتل قدیمی فکر کنید.

 

بهترین گوشی موبایل آلکاتل

برند آلکاتل هنوز هم تولیدات خود را در دو بخش گوشی دکمه‌ای و موبایل هوشمند عرضه می‌کند. جدیدترین گوشی‌های دکمه‌ای alcatel می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • alcatel Go Flip 4
  • alcatel Go Flip 3
  • alcatel Go Flip V

از جمله ویژگی مهم این دسته از گوشی‌های آلکاتل می‌توان به این اشاره کرد که گوشی‌های جدید آلکاتل از شبکه 4G پشتیبانی می‌کنند و باتری‌های قدرتمندی دارند. اگر قصد خرید گوشی آلکاتل تاشو را دارید این موارد را به شما پیشنهاد می‌دهیم. درباره گوشی‌های هوشمند معروف و جدید برند آلکاتل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • alcatel 1L Pro
  • alcatel 3L
  • alcatel 1S

 

خرید گوشی alcatel و موبایل 140

اگر کمی درباره قیمت روز گوشی موبایل تحقیق کنید، متوجه می‌شوید که قیمت گوشی alcatel یکی از برندهایی است که نسبت به قابلیت‌هایش بسیار مناسب است. به علاوه شما می‌توانید مشخصات بهترین گوشی‌های آلکاتل را به صورت اینترنتی مشاهده کنید. اگر قصد خرید گوشی آلکاتل را دارید، می‌توانید با توجه به نیاز و اولویت خود یکی از مدل‌های آن را در دسته میان‌رده یا اقتصادی انتخاب کنید.

آیا گوشی آلکاتل خوب است؟

بله. این برند یکی از قدیمی‌ترین و قابل اعتمادترین برندهای تولیدات گوشی همراه است و این درحالی‌ست که امروزه برند نوکیا یکی از سهامداران اصلی آن است.

گوشی آلکاتل ساخت کجاست؟

گوشی آلکاتل در فرانسه شروع به کار کرد و مدت طولانی با یک شرکت آمریکایی در شراکت بود. درحال حاضر به عنوان زیرمجموعه نوکیا فعالیت می‌کند.

گوشی آلکاتل برای چه کسانی مناسب است؟

گوشی alcatel برای افراد سالمند و کودکان خردسالی که به گوشی تاشو علاقه دارند بسیار مناسب است. هم‌چنین افرادی که به دنبال یک گوشی کم هزینه با برند معتبر هستند می‌توانند روی آلکاتل حساب کنند. به علاوه برای افرادی که طولانی مدت گوشی خود را به شارژ نمی‌زنند، باتری گوشی آلکاتل دوام زیادی دارد و مناسب آن‌هاست.

مشاهده بیشتر بستن