خشاب سیم کارت گوشی سامسونگ

مشاهده فیلترها
خشاب سیم کارت گوشی سامسونگ

کمپانی سامسونگ بعد از اینکه باتری‌های گوشی خود را تبدیل به گونه‌ای متصل به برد گوشی کرد، مجبور شد خشاب سیم‌کارت را به‌گوشی‌های خود وارد کند و دیگر خبری از جایگذاری سیم‌کارت در زیر درب پشت گوشی نبود. برای خارج کردن خشاب سیم‌کارت، شما باید در ابتدا سوزنی که درون جعبه دستگاه قرار داشت را برداشته و وارد حفره‌ای که برروی خشاب یا در کنار آن قرار داشت وارد می‌کردید.
انواع متفاوتی از جا سیم کارتی سامسونگ برای گوشی وجود دارد که می‌توان در موارد زیر آن‌ها را مشاهده کنید. البته این موضوع را باید ذکر کنیم که تنها از لحاظ ظاهری این خشاب‌ها باهم تفاوت دارند و در کل در تمام جهان دو نوع استاندارد و هیبریدی وجود دارد.
یک مدل از این خشاب‌های سیم‌کارت به‌گونه‌ای بود که شما در کنار هم 3 اسلات را مشاهده می‌کردید که در ابتدا آن سیم‌کارت اول، سپس سیم‌کارت دوم و در نهایت کارت حافظه قرار داشت.
نوع دیگر این خشاب‌های دیگر همانند سری اول باریک نبودند و در نگاه عریض‌تر مشاهده می‌شد. این نوع خشاب‌ها به‌صورت موازی سیم‌کارت اول و دوم قرار داشت و در کنار آن، کارت حافظه جای می‌گرفت. این نوع از خشاب‌ها در گوشی‌هایی مانند Galaxy A70 قابل مشاهده هستند.

نوع دیگری که به‌آن هیبریدی هم می‌گوییم یک اسلات ثابت برای سیم‌کارت اول قرار دارد و اسلات دوم، محل مشترک میان سیم‌کارت دوم و کارت حافظه بود. لازم به‌ذکر است برای استفاده از سیم‌کارت دوم شما یک حق انتخاب میان سیم‌کارت و کارت حافظه داشتید چرا که در زمان انتخاب سیم‌کارت دوم، دیگر نمی‌توانید از کارت‌حافظه استفاده کنید. این نوع حافظه‌های هیبریدی به‌ دوصورت افقی و عمودی در گوشی‌های مختلف مشاهده می‌شوند به‌عنوان مثال در گوشی A52 شما اسلات‌های هیبریدی عمودی را مشاهده می‌کنید اما در گوشی A5 2016 این اسلات‌های به‌صورت افقی در کنار هم قرار گرفته‌اند.
شما در برخی گوشی‌ها مانند J5 Prime می‌توانید دو خشاب سیم‌کارت را مشاهده کنید که این خود یک گونه دیگر از خشاب‌های سیم‌کارت است که در خشاب اول سیم‌کارت اول و در خشاب دوم، سیم‌کارت دوم و کارت حافظه قرار دارد.
اگر از گوشی استفاده می‌کنید که همانند S6 Edge تک سیم‌کارت است، می‌توانید خشاب دستگاه را به‌صورت تک سیم‌کارتی مشاهده کنید.
امروزه در گوشی‌های پرچم‌دار سامسونگ همانند S23 Ultra شما می‌توانید خشابی را مشاهده کنید که همانند خشاب‌ سیم‌کارت گوشی‌های اپل که دو سیم‌کارت بودند تنها در بالا و پایین یک خشاب به‌صورت روی هم می‌توانستید سیم‌کارت اول و دوم را جایگذاری کنید و دیگر از کارت‌ حافظه استفاده نکنید، هرچند که این گوشی‌ها امروزه دیگر از کارت حافطه پشتیبانی نمی‌کنند.

 

فروش خشاب سیم کارت گوشی سامسونگ در موبایل 140

در وب‌سایت موبایل 140 شما می‌توانید تعداد زیادی از جا سیم کارتی سامسونگ با کیفیت‌های شرکتی که تولید شده توسط شرکت‌های زیر مجموعه شرکت سامسونگ است را به‌همراه اجناس اورجینال که تولید شده توسط شرکت سامسونگ هستند را با قیمت باور نکردنی خریداری کرده و برای گوشی خود از آن استفاده کنید. با خرید خشاب سیم کارت گوشی سامسونگ در وب‌سایت موبایل 140 شما می‌توانید جنس خود را با ضمانت اصل بودن کالا استفاده کنید.  

تفاوت خشاب سیم کارت سامسونگ شرکتی با اورجینال چیست؟

همان‌طور که از نام آن مشخص است، خشاب‌های سیم‌کارت اورجینال، خشاب‌هایی هستند که توسط شرکت سامسونگ تولید شده و به‌دست شما می‌رسد اما خشاب‌های شرکتی، خشاب‌هایی هستند که در شرکت‌های زیر نظر شرکت‌ مادر سامسونگ تولید می‌شوند که کیفیتی مشابه جنس اورجینال داشته ولی به‌دلیل اورجینال نبودن قیمت خشاب سیم کارت سامسونگ شرکتی ارزان‌تر از خشاب سیم کارت اورجینال است.

مشاهده بیشتر بستن