بازر گوشی سامسونگ

مشاهده فیلترها
بازر گوشی سامسونگ

ممکن است برایتان پیش بیاید که مدتی پس از استفاده از گوشی موبایلتان، بلندگو گوشی سامسونگ دچار مشکل شده و مثل گذشته عمل نکند. یا حتی عوامل بیرونی مثل آب رفتن در بلندگوی گوشی سامسونگ و ضربه باعث ایجاد مشکل در صدای گوشی موبایل سامسونگ شده باشد. ابتدا می‌توانید با استفاده از روش‌های آموزشی مثل تست بلندگو گوشی سامسونگ یا آموزش پاکسازی بلندگو گوشی سامسونگ اقدام به حل مشکل خود کنید. اما اگرتغییری در بلندگوی گوشی به وجود نیامد، می‌توانید با مراجعه به مراکز معتبر اقدام به تعمیر بلندگو گوشی سامسونگ کنید. قیمت اسپیکر گوشی سامسونگ با توجه به نوع بازر و اورجینال یا های‌کپی بودن آن متفاوت است.

 

بازر گوشی چیست؟

بازر بلندگو گوشی سامسونگ قطعه‌ای در موبایل است که انرژی الکتریکی را به صدا تبدیل می‌کند. بنابراین در صورت وجود اشکال در تنظیم بلندگو گوشی سامسونگ، ممکن است ایراد از بازر بلندگو باشد. مراکز تخصصی با تشخیص این موضوع به شما تعویض بازر گوشی را پیشنهاد می‌دهند. با توجه به قیمت بلندگو گوشی سامسونگ و افزایش قیمت گوشی موبایل، تعمیر بازر گوشی نسبت به خرید موبایل جدید به‌صرفه‌تر است.

قیمت بلندگو گوشی

در سایت موبایل 140 بخشی مجزا برای ارائه قطعات گوشی‌های Samsung مانند بازر بلندگو سامسونگ وجود دارد. شما می‌توانید در بخش مربوطه انواع مدل‌های برند سامسونگ همراه کیفیت بازر بلندگو گوشی را پیدا کنید. پس از مطالعه اطلاعات کامل و اورجینال یا های‌کپی بودن آن اقدام به خرید بازر بلندگو به تعداد دلخواه کنید. قیمت اسپیکر گوشی سامسونگ نسبت به اصل یا غیر اصل بودن آن متفاوت خواهد بود.

چگونه بلندگوی گوشی را درست کنیم؟

ابتدا با استفاده از روش‌های آموزشی موجود در موبایل 140 می‌توانید امتحان کنید، اگر مشکل از بازر بلندگو باشد، با مراجعه به مراکز معتبر می‌توانید مشکل را حل کنید.

بلندگوی گوشی سامسونگ کجاست؟

بلندگو مخصوص تماس در بالا و پنل روبه‌رویی آن قرار دارد. بلندگو دوم در پایین گوشی، در یک طرف پورت شارژ قرار گرفته است.

مشاهده بیشتر بستن