خشاب سیم کارت گوشی شیائومی

مشاهده فیلترها
خشاب سیم کارت گوشی شیائومی

خشاب سیم کارت شیائومی

گوشی‌های شیائومی از جای سیم کارت شیائومی منحصر به‌فرد خود استفاده می‌کنند. معمولا مدل‌های محدودی را می‌توان مشاهده کرد که از خشاب سیم‌کارت هیبریدی پشتیبانی می‌کنند، چراکه همواره در تلاش بوده که کامل‌ترین گوشی‌ها را در هر بازه قیمتی در اختیار کاربران قرار دهد و هیبریدی بودن خشاب کمی ممکن است از کامل بودن گوشی، کاهش دهد. در گوشی‌هایی که می‌توان در آن پشتیبانی از کارت‌حافظه را مشاهده نکرد که گوشی پرچم‌دار باشد. در گوشی‌هایی مانند شیائومی 13 نمی‌توان پشتیبانی از کارت حافظه را مشاهده کرد.
البته استفاده از اسلات‌های هیبریدی تقریبا در هر برندی مشاهده می‌شود به‌گونه‌ای که در شیائومی در گوشی‌هایی مانند Redmi Note 10 5G چنین خشابی استفاده شده است.
همانند سایر برند‌های تولید گوشی هوشمند، برای خارج کردن خشاب سیم‌کارت شیائومی باید در ابتدا سوزن موجود درون جعبه دستگاه را خارج کرده و وارد حفره خشاب کنید، بعد از وارد کردن فشار کم خشاب از دستگاه خارج شده و شما می‌توانید سیم‌کارت‌ها و کارت حافظه خود را وارد کنید. توجه داشته باشید که برروی خشاب سیم‌کارت نوار لاستیکی قرار دارد که می‌تواند گوشی را از منفذه خشاب در برابر ورود آب مقاوم کند. باید توجه داشته باشدی که به‌هیچ وجه این نوار نباید از روی خشاب برداشته شود. این مورد را به‌بهترین کیفیت در اجناس اورجینال می‌توانید مشاهده کنید. قیمت خشاب سیم کارت شیائومی اورجینال معمولا در بازار کمی گران‌تر از جنس شرکتی آن در بازار است. در زمان خرید از فروشگله موبایل 140 می‌توانید این نوار را مشاهده کنید.

 

خرید خشاب سیم کارت گوشی شیائومی از موبایل 140

جا سیم کارتی شیائومی از جمله اجناسی هستند که در وب‌سایت موبایل 140 به‌صورت اورجینال به‌فروش گذاشته می‌شود و شما از سوی موبایل 140 با ضمانت اصل بودن کالا می‌توانید مطمئن از خرید خود باشید. در مورد قیمت خشاب سیم کارت گوشی شیائومی باید اعلام کنیم که هزینه‌ای کمتر از سایر فروشگاه‌ها توسط شما پرداخته می‌شود.

مشاهده بیشتر بستن