باتری گوشی سامسونگ

مشاهده فیلترها
باتری گوشی سامسونگ

شاید فکر کنید در گوشی‌های هوشمند جدید که اکثریت باتری غیرقابل تعویض دارند، اگر مشکلی در باتری سامسونگ به وجود آید، دیگر امکان تعویض آن وجود ندارد. به دلیل این که باتری یکی از مولفه‌های حیاتی گوشی موبایل به حساب می‌آید، شاید به این نتیجه برسید که باید به فکر خرید موبایل جدید باشید. اما خوشبختانه امکان خرید باتری سامسونگ وجود دارد. البته نسبت به قیمت باتری گوشی سامسونگ قدیمی، باطری این گوشی‌های هوشمند گران‌تر است. در مراکز مخصوص، انواع کیفیت باتری موبایل را می‌توانید پیدا کنید. باتری گوشی سامسونگ اصل و باتری های کپی سامسونگ از جمله این موارد است. قیمت باتری اصل سامسونگ نسبت به های کپی بیشتر و کیفیت آن همانند باتری سابق گوشی‌تان خواهد بود. هم‌چنین در مراکزی به صورت تخصصی اقدام به تعویض باتری گوشی سامسونگ می‌کنند و اگرحتی مهلت گارنتی موبایلتان تمام شده است، جای نگرانی نیست.

 

قیمت باطری گوشی سامسونگ در موبایل 140

پیدا کردن کیفیت خوب باتری در میان انبوه فروشندگان کار سختی است. اگر قصد خرید باتری گوشی سامسونگ را دارید، در موبایل 140 شما می‌توانید انواع این باتری‌های سامسونگ را مشاهده کنید. در صفحه هر مدل، قیمت باتری سامسونگ و سایر مشخصات مورد نیاز موجود است. به علاوه می‌توانید قیمت باتری اصلی سامسونگ را با سایر فروشندگان مقایسه کنید. سپس با اطمینان درباره کیفیت باتری گوشی موبایل خود، به مراکز تخصصی مراجعه کرده تا باتری samsung خود را تعویض کنید. به علاوه افرادی که به طور تخصصی به تعویض باتری گوشی‌های هوشمند می‌پردازند نیز می‌توانند این باتری‌های سامسونگ را به تعداد دلخواه خود خریداری کنند.

 

اگر باتری گوشی سامسونگ خراب شد چه کنیم؟

با وجود این‌ که باتری گوشی‌های سامسونگ غیرقابل تعویض است، اگر به مراکز تخصصی مراجعه کنید، می‌توانند با باز کردن گوشی سامسونگ، باطری را تعویض کنند.

باتری تعویضی گوشی سامسونگ با کیفیت است؟

بله، اگر باطری اصل سامسونگ را از مراکز معتبر خریداری کنید، هیچ تفاوتی در گوشی اورجینال خود نمی‌بینید.

مشاهده بیشتر بستن