باتری گوشی اپل

مشاهده فیلترها
باتری گوشی اپل

اپل یکی از برندهایی است که به کیفیت بالای محصولاتش معروف است. اگر ایرادی در بخشی از گوشی آیفون، مثلا باتری آن به وجود آید، دو راه برای حل مشکل داریم. یا باید یک گوشی جدید بخریم یا با تعویض قطعه معیوب مشکل خود را حل کنیم. تعویض آن قطعه با توجه به قیمت صعودی گوشی در بازار موبایل، بسیار اقتصادی‌تر است. با وجود این که باتری ایفون غیرقابل تعویض است، اما خوشبختانه امکان تعویض باتری آیفون در مراکز معتبر وجود دارد. مراکزی هستند که به صورت تخصصی به فروش قطعات گوشی مانند باتری اپل می‌پردازند. از نظر کیفتی، انواع مدل‌ها، مثل باتری اپل اصلی و باتری کپی اپل وجود دارد. اگر باتری آیفون اصلی را خریداری کنید، هیچ نگرانیی در رابطه با افت کیفیتی گوشی موبایل خود نخواهید داشت. قیمت باتری ایفون در هر کیفیت متفاوت است و شما می‌توانید با توجه به بودجه خود، هر کدام را انتخاب کنید.

 

باتری آیفون اپل در موبایل 140

اگر قصد خرید باتری اپل را دارید و این فکر که نتوانید باتری اصلی اپل را پیدا کنید، شما را مشغول کرده است، تنها با خرید از مراکز معتبر می‌توانید احتمال اصل بودن باتری را بالا ببرید. چرا که با توجه به کیفیت خوب گوشی‌های اپل، در خرید باتری apple باید دقت زیادی داشت. در سایت موبایل 140 بخشی جداگانه مخصوص باتری گوشی ایفون وجود دارد که شما با مطالعه آن‌ها می‌توانید علاوه بر قیمت باتری اپل، سایر مشخصات نظیر کیفیت باطری را نیز متوجه شوید. به این ترتیب در هنگام خرید باتری ایفون تمامی اطلاعات لازم را داشته و با خیال راحت محصول را می‌خرید.

 

آیا باتری گوشی آیفون تعویض می‌شود؟

بله. مراکز معتبری وجود دارد که شما می‌توانید با مراجعه به آن‌ها، باتری گوشی خود را تعویض کنید؛ بدون این که تغییری در موبایل اپل به وجود آید.

قیمت باتری گوشی اپل و آیفون چقدر است؟

با توجه به کیفیت اصل یا های کپی باتری گوشی اپل، قیمت‌ها متفاوت است. اگر در موبایل 140 سرچ کنید می‌توانید انواع این کیفیت‌ها و قیمتشان را مشاهده کنید.

مشاهده بیشتر بستن