اسپیکر گوشی شیائومی

مشاهده فیلترها
اسپیکر گوشی شیائومی

اسپیکر گوشی شیائومی یکی از قسمت‌های سیستم صوتی گوشی شیائومی است که هنگام دریافت تماس و مکالمه صدا را انتقال می‌دهد. همچنین از طریق اسپیکر گوشی آلارم و نوتیفیکیشن‌های شبکه‌های اجتماعی را می‌شنوید و می‌توانید به موسیقی گوش کنید. اگر گوشی شما ضربه ببیند یا در آب سقوط کند، دریافت و انتقال صدا مختل می‌شود و اسپیکر گوشی شیائومی شما آصیب می‌بیند. به‌صورتی که ممکن است صدا قطع و وصل شود، خش خش کند یا اصلا صدایی ردوبدل نشود. در این وضعیت، در صورتی که مطمئن شوید که مشکل صدا سخت افزاری است، لازم است که اسپیکر گوشی شیائومی را عوض کنید. به این منظور با ما همراه باشید تا درباره مشخصات و قیمت اسپیکر گوشی شیائومی بیشتر توضیح دهیم.

 

مشخصات اسپیکر گوشی شیائومی

تعداد و قیمت اسپیکر گوشی‌ شیائومی بسته به مدل گوشی متفاوت است. برخی از گوشی‌های شیائومی تنها یک اسپیکر دارند؛ در حالی که برخی دیگر از گوشی‌های شیائومی 2 اسپیکر، یکی در بالا و دیگری در پایین، دارند و صدایی استریو را در اختیار کاربر می‌گذارند. گو‌شی‌های شیائومی سری Mi 11 و سری Mi 10T از گوشی‌هایی هستند که اسپیکرهای دوگانه و استریو دارند.

 

خرید اسپیکر گوشی شیائومی از موبایل 140

اگر قصد خرید اسپیکر گوشی شیائومی را دارید، می‌توانید به سایت موبایل 140 مراجعه و از مشخصات و قیمت اسپیکر گوشی شیائومی مطلع شوید. ضمنا می‌توانید با انتخاب گزینه مقایسه، محصولات را در کنار هم مقایسه کنید. در موبایل 140 اسپیکر گوشی شیائومی با کیفیت اورجینال و روکاری ارائه می‌شود. با خرید از موبایل 140، از گارانتی معتبر بهره‌مند خواهید شد.

مشاهده بیشتر بستن