باتری گوشی هواوی

مشاهده فیلترها
باتری گوشی هواوی

بعد استفاده طولانی ‌مدت از گوشی موبایلتان، احتمال دارد یکی از قطعات آن آسیب ببیند. اگر برند گوشی موبایلاتان هواوی است، خوشبختانه بسیاری از قطعات گوشی، مانند باتری گوشی هواوی در مراکز معتبر برای فروش ارائه می‌شوند. باتری موبایل هواوی انواع متفاوتی دارند. مثلا باتری اصل گوشی هواوی یا های کپی آن وجود دارد. قیمت باتری هواوی نیز با توجه به نوع کیفیت آن متفاوت است. اما در کل اگر بخواهیم از نظر اقتصادی به موضوع بنگریم به این نتیجه می‌رسیم که خرید باتری گوشی هواوی، نسبت به خرید یک گوشی جدید بسیار به صرفه‌تر است. اگر قصد خرید باتری هواوی را دارید، با توجه به میزان بودجه خود و کیفیت باتری، می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. سپس با مراجعه به مراکز تخصصی، باتری گوشی هواوی را تعویض کنید.

 

باتری هواوی و موبایل 140

اگر قصد خرید باتری گوشی Huawei را دارید، می‌توانید در سایت موبایل 140 انواع قطعات گوشی، از جمله باتری هواوی را پیدا کنید. بخشی مشخص در سایت وجود دارد و در هر صفحه باتری، اطلاعات مورد نیاز درباره باتری گوشی هواوی و کیفیت آن وجود دارد. هم‌چنین باتری اصل هواوی را از جهات مختلف با سایر مراکز مقایسه کنید. مثلا قیمت باتری اصل هواوی را مقایسه کنید. به علاوه افرادی که به طورتخصصی به تعویض قطعات گوشی می‌پردازند نیز می‌توانند هر تعداد باتری هواوی را در مدل‌های مختلف را خریداری کنند.

 

آیا باتری گوشی هواوی تعویض می‌شود؟

بله. باتری گوشی‌های جدید هواوی نیز قابل تعویض هستند و شما می‌توانید با مراجعه به مراکز تخصصی باتری گوشی هواوی خود را تغییر دهید.

آیا باتری گوشی هواوی اصل است؟

بله. اگر مراکز معتبر خریداری کنید، می‌توانید باتری اصل پیدا کنید تا گوشی شما بعد از تعویض باتری، هیچ تفاوتی با حالت ابتدایی‌اش نداشته باشد.

مشاهده بیشتر بستن