شیشه دوربین گوشی سامسونگ

مشاهده فیلترها
شیشه دوربین گوشی سامسونگ

شرکت‌ سامسونگ، در تمام تولیداتش برای لنز دوربین گوشی سامسونگ، شیشه محافظ دوربین ارائه می‌دهد. این شیشه‌ دوربین گوشی سامسونگ روی لنز قرار گرفته و لنزهای دوربین گوشی را در برابر ضربه و ورود گرد و خاک محافظت می‌کند. هم‌چنین شیشه دوربین گوشی سامسونگ، نور را به لنز انتقال می‌دهد و کمک مهمی برای کیفیت تصاویر به حساب می‌آید. اگر در شرایطی آسیبی به شیشه دوربین گوشی سامسونگ وارد شود، امکان تعویض محافظ لنز دوربین سامسونگ وجود دارد. برای تعویض شیشه دوربین گوشی سامسونگ، مثلا تعویض شیشه دوربین a12، بهتر است که حتما از شیشه دوربین گوشی اورجینال استفاده کنید تا کیفیت دوربین گوشی‌ سامسونگ شما، به خوبی گذشته باشد.

 

شیشه دوربین گوشی سامسونگ

شیشه دوربین‌های های‌کپی ممکن است از جنس تلق باشند. این شیشه لنزهای های‌کپی علاوه بر این که نور را به خوبی منتقل نمی‌کنند، ممکن است آسیب‌های احتمالی را به لنز منتقل کنند. به همین دلیل بهترین شیشه دوربین موبایل سامسونگ، کیفیت اورجینال آن است. شکستن شیشه لنز دوربین عکاسی گوشی سامسونگ ممکن است در طولانی مدت باعث شود گرد و خاک و قطرات آب به لنزها منتقل شود، به همین دلیل مهم است که حتما تعویض شود؛ حتی اگر دوربین با آن شرایط کار می‌کند.

 

هزینه تعمیر شیشه دوربین گوشی سامسونگ

هزینه تعویض شیشه لنز دوربین گوشی Samsung بسته به نوع شیشه دوربین آن متفاوت است. اگر به مراکز معتبر مراجعه کنید می‌توانید بهترین کیفیت را با اقتصادی‌ترین هزینه داشته باشید. قیمت شیشه لنز دوربین گوشی سامسونگ با توجه به کیفیت آن متفاوت است. البته روش‌هایی هم برای نحوه نصب محافظ لنز دوربین گوشی در خانه وجود دارد که در آن مقاله‌ها، آموزش‌هایی مثل نحوه در آوردن محافظ لنز دوربین گوشی یا نحوه نصب لنز روی دوربین گوشی سامسونگ داده می‌شود. شیشه محافظ دوربین معمولا به قاب موبایل سامسونگ متصل است، مخصوصا در گوشی‌های هوشمند جدید سامسونگ. پیشنهاد ما این است که برای تعویض شیشه لنز دوربین حتما به مراکز معتبر مراجعه کنید.

 

فروش شیشه دوربین سامسونگ در موبایل 140

اگر می‌خواهید از خرید خود مطمئن باشید و شیشه دوربین گوشی سامسونگ با کیفیت اورجینال را تهیه کنید، بهترین گزینه برای خرید سایت‌های رسمی فروش است. در سایت موبایل 140 شما می‌توانید انواع قطعات گوشی مانند شیشه لنز دوربین سامسونگ را مشاهده کنید و پس از مطالعه اطلاعات کامل آن، بهترین انتخاب را داشته باشید. هم‌چنین مراکز تخصصی تعویض شیشه دوربین گوشی سامسونگ نیز می‌توانند مدل‌های مختلف گوشی‌های سامسونگ، مثلا شیشه دوربین سامسونگ a13 را در تعداد دلخواه تهیه کنند و به علاوه قیمت لنز دوربین گوشی سامسونگ را با مراکز دیگر مقایسه کنند.

 

ایا شیشه روی دوربین گوشی قابل تعویض است؟

بله. اگر شیشه دوربین گوشی سامسونگ شما آسیب دید، می‌توانید با مراجعه به مراکز تخصصی تعویض شیشه دوربین گوشی سامسونگ، اقدام به تعویض آن کنید.

هزینه تعمیر شیشه دوربین گوشی سامسونگ چقدر است؟

با توجه به کیفیت شیشه دوربین و مرکز تعویض شیشه محافظ، قیمت‌ها متفاوت است. اما درکل هزینه تعمیر شیشه محافظ از خرید یک گوشی هوشمند جدید بسیار پایین‌تر است

مشاهده بیشتر بستن